2737
2734
عنوان

میگم که

827 بازدید | 99 پست

افراد آنلاین تو هر تاپیکی مبزنم هستن

ولی هیشکی هیچی نمیگه

قشنگ 50 نفر آنلاین داریم

ولی سکوت 

حس میکنیم حرف هم رو نمیفهمیم؟

نمیخوام کسی دوسم داشته باشه،همین ک درکم کنن کافیه...

دقیقا .موافقم یا فک کنم جونشون نمیگیره تایپ کنن مثل من 😐

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
دقیقا .موافقم یا فک کنم جونشون نمیگیره تایپ کنن مثل من 😐

تایپ ک خیلی سخت نیست

دلیلی نمیبنن تایپ کنن

من برم بیرون تا دیده نشدم😁😁😐

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
2738

اين ساعت تايپ كردن مشكله واقعا...😂

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
تایپ ک خیلی سخت نیست دلیلی نمیبنن تایپ کنن

آقا بعضی ها تنبل تر از این حرفا هستن مثل من 😐.یکی بیاد آشپز خونمو تمیز کنه ایها ناااااس 😩😩😂😂😂😂

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    
اين ساعت تايپ كردن مشكله واقعا...😂

اونجاش مشکله ک هی ی نکاهی بالای صفحه میندازی میبینی ساعت شد 5

ب خودت میگی من چرا بیدارم

چ شد ک ب اینجا رسیدم

این کیه تو آیینست و ....

و دوباره فرار میکنی ب سمت تاپیکا و دنبال ی تاپیک باحالی ک بشوره ببره همه اون فکرارو

اونجاش مشکله ک هی ی نکاهی بالای صفحه میندازی میبینی ساعت شد 5 ب خودت میگی من چرا بیدارم چ شد ک ب ا ...

دقيقااااا....دو ساعته در بدر دنبال ي تاپيك باحالم....

نيست ك نيست.....

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
دقيقااااا....دو ساعته در بدر دنبال ي تاپيك باحالم.... نيست ك نيست.....

بهتون سریال چرنوبیل رو پیشنهاد میدم

شبی 1 قسمت بعد از شام

کلا 5 قسمته ولی میشوره میبره همه چیو

بهتون سریال چرنوبیل رو پیشنهاد میدم شبی 1 قسمت بعد از شام کلا 5 قسمته ولی میشوره میبره همه چیو

ترسناك نباشه

2706