2410
2553
عنوان

میگم که

827 بازدید | 99 پست

افراد آنلاین تو هر تاپیکی مبزنم هستن

ولی هیشکی هیچی نمیگه

قشنگ 50 نفر آنلاین داریم

ولی سکوت 

حس میکنیم حرف هم رو نمیفهمیم؟

نمیخوام کسی دوسم داشته باشه،همین ک درکم کنن کافیه...

دقیقا .موافقم یا فک کنم جونشون نمیگیره تایپ کنن مثل من 😐

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دقیقا .موافقم یا فک کنم جونشون نمیگیره تایپ کنن مثل من 😐

تایپ ک خیلی سخت نیست

دلیلی نمیبنن تایپ کنن

من برم بیرون تا دیده نشدم😁😁😐

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
2714

اين ساعت تايپ كردن مشكله واقعا...😂

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
تایپ ک خیلی سخت نیست دلیلی نمیبنن تایپ کنن

آقا بعضی ها تنبل تر از این حرفا هستن مثل من 😐.یکی بیاد آشپز خونمو تمیز کنه ایها ناااااس 😩😩😂😂😂😂

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    
اين ساعت تايپ كردن مشكله واقعا...😂

اونجاش مشکله ک هی ی نکاهی بالای صفحه میندازی میبینی ساعت شد 5

ب خودت میگی من چرا بیدارم

چ شد ک ب اینجا رسیدم

این کیه تو آیینست و ....

و دوباره فرار میکنی ب سمت تاپیکا و دنبال ی تاپیک باحالی ک بشوره ببره همه اون فکرارو

اونجاش مشکله ک هی ی نکاهی بالای صفحه میندازی میبینی ساعت شد 5 ب خودت میگی من چرا بیدارم چ شد ک ب ا ...

دقيقااااا....دو ساعته در بدر دنبال ي تاپيك باحالم....

نيست ك نيست.....

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
دقيقااااا....دو ساعته در بدر دنبال ي تاپيك باحالم.... نيست ك نيست.....

بهتون سریال چرنوبیل رو پیشنهاد میدم

شبی 1 قسمت بعد از شام

کلا 5 قسمته ولی میشوره میبره همه چیو

بهتون سریال چرنوبیل رو پیشنهاد میدم شبی 1 قسمت بعد از شام کلا 5 قسمته ولی میشوره میبره همه چیو

ترسناك نباشه

2706