2733
2734
عنوان

عمل انحراف چشم چجوریه😔

287 بازدید | 23 پست

خانوادم همراهیم نمیکنن کسی باهام نمیاد اجازه هم نمیدن میشه تنهایی یواشکی رفت میخاستم برم شیراز عمل کنم یه هفت ساعتی راه هست تا اونجا

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃

عزیزم یه عمل راحت و آسون

اصلا نترسیا

خیلیم زمان نمییبره

و اینکه من ۱۳ سالم بود عمل کردم الان ۱۰ سال گذشته 🥲

خدایا سختی این زندگی رو برای من آسون گردان.خدایا صبر و بردباری منو زیاد کن 🥲💔🙏🏻                   حتی ماهی هم تا دهنش رو باز نکنه صید نمیشه.پیش هیچ کس از زندگی و راز هاتون نگین تا زمین نخورین:)😊😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم یه عمل راحت و آسون اصلا نترسیا خیلیم زمان نمییبره و اینکه من ۱۳ سالم بود عمل کردم الان ۱۰ س ...

مال من که اسون نبود اصلا دیگه نمیخوام تکراررر شه ولی انگار دوباره باید عمل بشم

2731
من عملشو انجام دادم انحرافت زیاده یا کم

نمیدونم کسی نگاهم کنه متوجه میشه چجوریع سخته یا نه اصلا با عمل اوکی میشه؟

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
عزیزم یه عمل راحت و آسون اصلا نترسیا خیلیم زمان نمییبره و اینکه من ۱۳ سالم بود عمل کردم الان ۱۰ س ...

چجوری بود چند ساعت طول کشید بعد عمل سرپا شدی؟

چون تنها میخام برم کجا عمل کردی

نمیدونم کسی نگاهم کنه متوجه میشه چجوریع سخته یا نه اصلا با عمل اوکی میشه؟

من تا دوروز پانسمان روی چشمم بود البته اگه انحرافت کم باشه انقدر نمیخواد من خیلی زیاد بود حدود 40 اینا

بعد دوماه هم بخیه هام خودش افتاد ندادم پزشک در بیاره

خیلی هم مراقبت میخواد و بعد عمل و تا اخر عمر پشت چشمت پر بخیس که البته احساس نمیشه

بعد عمل خیلی مراقب چشمی که عمل کردی باش من هردوتا چشمم بود

چجوری بود چند ساعت طول کشید بعد عمل سرپا شدی؟ چون تنها میخام برم کجا عمل کردی

اینکه تنها بری نه.

باید یکی کنار باشه بالاخره

من شوهرم اجازه نمیده بهم وگرنه همرات میومدمو کنارت میموندم

شیرازی ام.

خدایا سختی این زندگی رو برای من آسون گردان.خدایا صبر و بردباری منو زیاد کن 🥲💔🙏🏻                   حتی ماهی هم تا دهنش رو باز نکنه صید نمیشه.پیش هیچ کس از زندگی و راز هاتون نگین تا زمین نخورین:)😊😇
2740

دکتری که عمل میکنی خیلی مهمه من یزد عمل کردم با اینکه باید پنج بار عمل میکردم خیلی خوب جمعش کرد و گفتن همون یک بار بسه

اسمشم یادم نمیاد ولی توی یزد خیلی معروفه

عمل سه ساعت طول کشید یه روز بستری بودم

من تا دوروز پانسمان روی چشمم بود البته اگه انحرافت کم باشه انقدر نمیخواد من خیلی زیاد بود حدود 40 ای ...

یعنی جای بخیه ها مشخصه😔حالا خوب شدید منم هردو چشممه کجای چشم بخیه میخوره؟حین عمل درد رو احساس نکردی

اسم دکتره محمدرضا طالب نژاد بود فک کنم

یا طالب زاده

یه همچین چیزی 

من سریع عمل شدم چشم راستم بود فقط یه هفته ای مراقبت داشتم حواسم بود گرد و خاک اینا سمت چشمم نیاد زیاد تی وی نبینم 

اینکه تنها بری نه. باید یکی کنار باشه بالاخره من شوهرم اجازه نمیده بهم وگرنه همرات میومدمو کنارت م ...

قربونت هزینش خیلی زیاد بود؟جای دولتی تو شیراز سراغ نداری

2706