1542
1541

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

1546

فکر خیال😐

‏دلم یه اتفاق خوب می‌خواد،😍 نمیدونم شاید یه چیزی شبیه به معجزه🙏. یه چیزی که حالِ این روزامو عوض کنه و با خرده نباتای ته‌نشین شده‌ی وجودم روزام رو شیرین کنه!😔 دلم می‌خواد یه اتفاق خوب بیفته و من باورش کنم😞، بدونِ اینکه این بار باورم شکسته بشه...😔😔
1566
به چی فک میکنی

ب اينكه زندگي چطوري همه مونو بازيچه كرده...

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
1403

با اجازا اسی .

میشه لطفا به پسرم رای بدین؟؟فقط تا شنبه وقت داره چون اس ام اس هست برا بقیه سخته فرستادنش همه میگن باشه اما نمیفرستن لطفا اگه کسی واقعا میفرسته لایکم کنه منم بجاش برا مشکلاتتون دعا میکنم انشاالله هرکی هرچی از خدا میخواد بهش برسه😍

کد ۴۷۳۶رو پیامک بزنید به ۳۰۰۰۰۰۳۰

شوهرم فردا میاد از سرکار .حموم نرفتم .خونه کثیفه .نخوابیدم .فردا ساعت ۷ باید بیدار باشم دیشب خواب عشق سابقم رو دیدم کلا حالم دگرگونه 

+دکتر حالش چطوره؟                                             _ما هر کاری که تونستیم براش انجام دادیم ولی متاسفانه بدنش شعور پس میده                                                  ------------ -------------- ------------- --------------- ---------                آفتابه از طلا هم باشه آخر جاش توی توالته   حکایت بعضی هاست                      [ببخشید زیادی تو پست هام شوخم    ]♡♡ 
1578