2737
2734
عنوان

رفتارای مشابه میبسنم ، میترسم ، جرات نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اون قدر هم دیت و دلباز نیس عزیزم اتفاقا حسابگره خسیس نیس داداشش ماشاله دکتر خوش سرو زبون خیلیم ...

چی بگم من خودم ازبن رفتار خوشم نمیاد ، ولی اگر شخصیتش این مدلی باشه که دوست داره مورد توحه خانم ها باشه زندگی باهاش سخت میشه ب نظرم.

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
2740

چیزی در مورد انواع مردا خوندی؟؟ شاااید نامزدت هرمسی باشع 

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان

ببین عشقم ما ایرانیم و شوهرامونم مثل خودمون تو یه فرهنگ بزرگ شدیم شوهر من میز ما رو زورکی حساب میکنه چه برسه بخاطر دوتا آدم دیگه دست به جیب شه اگه یه زمانی همچین غلطی هم بکنه همون میزو تو حلقش فرو میکنیم بی اغراق

اینکه شما ناراحت شدی واقعا طبیعیه ولی ابراز ناراحتی خیلی مهمه دیگه ببین با چه فرهنگ و تربیتی تو خانوادش رشد کرده همون شکلی هم حسابشو برس ولی حتما یه کار کن دفعه آخرش باشه اصلا بگو به تو چه که دو نفرو بهم برسونی معلوم نیست همون داداشش چند تا دوس دختر داشته باشه بگو همون منو نگه داری کافیه لازم نکرده دلال ازدواج بشی خاله زنک 

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬

البته عزیزم اگه این کارش همراه باخیانت نیست و فقط مدلش اینه کمی کناربیاو ریلکس باش.همه مرداضعف دارن هیچ مردی نیست یه جای کارش نلنگه. همسر من زیاد توجه نداره تو خیابون به خانما.ولی توجمع  اگه خانم باشه چندین برابر حآلت عادیشو بروز میده.همشون کشته مرده توجهن یکی کمتر یکی بیشتر

دردم از یار است و درمان نیز هم
دقیقا اینه که گفتی ...  من چه کار  باید کنم به نظرت  ؟

خب اولش باید بهش بگی یک سری رفتاراشو دوست نداری ، بعدش اگر توجیه نشد با هم برین پیش مشاور

2706