2737
2734
عنوان

من یک ترنسم

| مشاهده متن کامل بحث + 18053 بازدید | 227 پست
خوب این نظر منو توعه گفتم  نظر همه اینجوری نیست منو تو نمیدونیم اون شخص چه طرز فکری داره و ت ...

من میدونم چون از نزدیک میشناسمشون گفتم خیلیاشون بیمار روانینباید درمان بشن مدام گریه میکنن... اکثرا هم تو بچگی ازار جنسی دیدن و یا تجاوز ... وای همین عقده دارن و خیلیا دیگه هم وای پول و اینا اومدن تو این چیزا گفتم چون فکر میکنن مد خوبه ترنسم مد شده یه مدت اینام مد بشن همین

من یک ترنسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پس اونایی که دارن وجه ی ترنس هارو خراب میکنن همینایین که میگی الکی خودشونو زدن به اون راه چون واق ...

اونی که داره خودشو دلقک میکنه واقعی نیست ولی اونیکه دلقک نیست فقط از رفتارش و صدا و افکارش دخترونس ولی ضاهر معمولی داره اون واقعیه

من یک ترنسم 
خوب این کارو همه بچه ها میکنن منم بچه بودم با پسرا هفت سنگ بازی میکردم تفنگ بازی میکردم از اونور پ ...

آره ولی شما که هفت سنگ میکردی که مث پسرا لباس نمیپوشیدی؟؟؟ نمیرفتی پیش پسرا و از دخترا دوری کنی یا از خاله بازی متنفر نبودی درست میگم؟

من یک ترنسم 
2728
من میدونم چون از نزدیک میشناسمشون گفتم خیلیاشون بیمار روانینباید درمان بشن مدام گریه میکنن... اکثرا ...

من نمیدونم شاید نظر تو درست باشه 

خوب من علم و اطلاعات کافی ندارم و مطمئنن تو از من اطلاعاتت بیشتره  و بااین افرادی که میگی از نزدیک اشناشدی

خدایا گاهی نگاهی😔😘
اسی خودت دوست داری دختر باشی یا پسر؟؟؟

من دلم میخواد دختر باشم ولی اول از همه دلم میخواد یه انسان شناخته بشم یه فرد معمولی و برابر با دیگر افراد که جنسیت براش فقط یک بخشی از زندگیه 

من یک ترنسم 
2738
اره درسته

سخت ترین دوران زندگی من دوران بعد بلوغ تو مدرسه بود که تو دبیرستان چطور خودمو تو یه شکنجه گاه می دیدم شما رو یه روز بزارن تو ۳۰۰ تا مرد چه حالی میشین ببینید من چی کشیدم  

من یک ترنسم 
من دلم میخواد دختر باشم ولی اول از همه دلم میخواد یه انسان شناخته بشم یه فرد معمولی و برابر با دیگر ...

مطمعن باش که تو هم یک انسان عادی مثل ما هستی اونایی که شما رو از خودشون جدا میکنن انسان های کوته فکری هستن

اسی الان متاسفانه حمایت جامعه رو که میشه گفت نداری نه تنها تو  همه ترنسا  حمایت خانوادتو ...

یجا دیگه هم گفتم خونواده تا ابروش نره و انگشت نما نشه پشت ادمه ولی به محض انگشت نمایی نمیتونه ادامه بده ادامه هم بده از هم می پاشه

من یک ترنسم 

من تو دبیرستان یکی از دوستام ترنس بود بیچاره هرروز مامان باباش مدرسه بودن 

میگفت ب من بگید سپهر اسمشو صدا میزدیم واقعا عصبی می‌شد

دلم گرفت یهو براش

ی بچه۱۴ساله و اینهمه داستان و مشکل 

از همون سن کم ترد شدن

خدایا گاهی نگاهی😔😘

دليلش فقط ندونستن و نداشتن اطلاعات ماها هست و فقر فرهنگي كه فكرميكنيم هركي با ما فرق داره بده و ما خوبيم 

اميدوارم به زودي بتوني در آرامش زندگي كني به دور از نگاههاي بد و معني دار

خدارو شكر صدهزار بار
اونی که داره خودشو دلقک میکنه واقعی نیست ولی اونیکه دلقک نیست فقط از رفتارش و صدا و افکارش دخترونس و ...

خدا به بهشون عقل بده که با این ادا اطواراشون زندگی رو واسه شما ها سخت میکنن همه ی مردم از اینجور آدما شناخت ندارن نمونش خود من که فکر میکردم همه اینا ترنسن و واقعا زننده بود، اینجوری میشه که مردم اونا رو میبینن و فکر میکنن ترنس یعنی امثال اونا 😕

ان شاء الله که بهترین ها تو زندگیتون سر راهتون قرار بگیره🙏

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
سخت ترین دوران زندگی من دوران بعد بلوغ تو مدرسه بود که تو دبیرستان چطور خودمو تو یه شکنجه گاه می دید ...

سخته از تصورشم آدم میگرخه ولی نمیتونم درک کنم چون تجربه نکردم

ولی واقعا سخته

خدایا گاهی نگاهی😔😘