2737
2734
عنوان

من یک ترنسم

| مشاهده متن کامل بحث + 18044 بازدید | 227 پست

من 

۱۰  

۱۲  ساله که بودم خیلی دوست داشتم   پسر باشم توی تخیلاتم   و هیچ دلیل خاصی هم نداشت   البته  فقط در حد دوست داشتن    اما   توی همون سن باقی موند بیشتر به خاطر  قدرت داشتنشون بود   فکر می کردم اگر پسر بودم موفق تر بود  البته توی همون سن موند و تموم  شد

میدونم چی میگی استارتر ، ولی از من میشنوی با جلسات مکرر روانشناسی خودت رو بهمون جسم پسرونت وصل کن. محال نیست.... میخوای زن بشی که چی بشه؟ تو جامعه ی مرد سالار و دنیایی که اگر زن باشی خیلی راحت نمیتونی گلیمت رو از آب بیرون بکشی ، زن بشی که چی بشه؟

تو جامعه ی مقایسه گر و مسخره کن زن بشی که یه عمر پشت سرت حرف بزنن که هولت بدن خودکشی کنی؟ بگن طرف عمل کرده فلان شده...

فکر کردی افکار و احساسات زنونه به چه دردی میخوره؟ ما زن ها مشکلاتمون زیاده خیلی زیاد و من حس میکنم آقایون تنها مشکلشون معیشت هست . بشین سر جات و مردونگیتو بکن. انقدر افکار باطل رو تو ذهنت پرورش نده

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارترر

به نظر من اول با یک روانپزشک معتبر در یکی از مراکز دانشگاهی صحبت کن شاید احساسات گذرا باشه ناشی از مسائل محیطی که به شما کمک می کنند که حل بشه اگر واقعا تشخیص بدن که از نظر روانی واحساسی به جنس مقابل تعلق دارین یک سری مراحل پزشکی قانونی داره که شما رو برای عمل جراحی و درمانهای لازم می‌فرستتند