2737
2739
دقیقا درکت میکنم آدما داغون میکنن ب اوج میرسونن بعد میگن تو شلوغش میکنی تو دیوونه ای

واقعا نمیدونم باهاش چیکار کنم. تو فکر این بودم بزنم از خونه بیرون آخه کجا رو دارم نصف شبی تو این سرما. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
شوهرم بیچاره یعنی دوتامون هم فشارزیادی کشیدیم خیلی سخته تحملش حتما دکتربایدبرم

عزبزم دلیل نمیشه حتما این بیماری باشه خیلی ها فقطفشار روانی دارن از مشکلت ممکنه بداخلاق شده باشن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ااسی بخدا نه دوقطبیه نه روانی قلق داره مردها رو نباید توروشون بخندی نمیدونم دیگه خودت قلقشو میدونی هر کار لازمه انجام بده بیخودی هم تحت تاثیر حرفای این نی نی سایتا قرار نگیر
خدایا پسرمو سالم و سلامت بهم ببخش الهی آمین
2731
یعنی من تو اوج آرامش همیشه منتظر یه استرس و تنش اهههه از چشمم افتاده بخدا. 

به خداوندی خدا اگه بچه هام نبودن خیلی وقت پیشا طلاق گرفته بودم ولی خب چیکار کنم دلم برای بچه های طلاق میسو

واقعا نمیدونم باهاش چیکار کنم. تو فکر این بودم بزنم از خونه بیرون آخه کجا رو دارم نصف شبی تو این سرم ...

هیچی مثل من برو تو اتاق درم رو خودت ببند

الهی ...همه تووووووو
عزبزم دلیل نمیشه حتما این بیماری باشه خیلی ها فقطفشار روانی دارن از مشکلت ممکنه بداخلاق شده باشن

بره بمیره یکم خودشو کنترل کنه چند ساعت پیش دم خونه بابامو اینا داد و بیداد و من آرومش کردم مامانم و داداشم خیلی ناراحت بودن. الانم از یه شبکه تلویزیونی. 

عصبانیتشم سر این بود که همسایه مامانم اینا زده بود به ماشینم یه چیز جزئی بود بعد تعمیرکار آورده بود درست کنه با این حال برگشت به یارو گفت وظیفته درست کنی مردهایی که سن باباش داشتنو شست. 

2740
ااسی بخدا نه دوقطبیه نه روانی قلق داره مردها رو نباید توروشون بخندی نمیدونم دیگه خودت قلقشو میدونی ه ...

آخه چیکار کنم مهربونی میکنم پررو میشه بدخلقی میکنم جبهه میگیره من دیگه از این آدم بیزارم 

آره خب ولی سریه چیزایی بحث ودعوامیکنه که اصلامهم نیست شاخ درمیارم ازرفتارش

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍
بره بمیره یکم خودشو کنترل کنه چند ساعت پیش دم خونه بابامو اینا داد و بیداد و من آرومش کردم مامانم و ...

اره میفهمم چی میگی من قبلا با بکی اشنا شده بودم برا ازدواج که دو قطبی بود و الکی میز به دعوا و هیسرصدا فحش خودشو میزد ومن یه لحظه یاد اون افتادم .احتمالا شوهر شما اخلاقای تندی داره و زیادی عصبیه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
بنظرم واکنش شوهرت خیلی افراطی بوده و نشون میده مشکل داره وحتما باید با روانپزشک صحبت کنی دست خودش نی ...

باورم نمیشه این همه زیاده روی سر یه تی وی. مردشور شو ببرن. خب منم ادمم دیگه روانی کرده منو. 

اره میفهمم چی میگی من قبلا با بکی اشنا شده بودم برا ازدواج که دو قطبی بود و الکی میز به دعوا و هیسرص ...

تازه آدمهایی که عصبی بشنو میگه نرمال نیست خودش ته آن نرمال دنیاست. 

2706