2752
2734
گل مژه نیست؟

عصری ی دقیقه پنجره باز کردم چادر سرم بود ولی گردنم معلوم میشد.ی خانومه  چادری با پسرش داشتن رد میشدن خانومه بد نگاهم کرد.میگم شاید اون دعا کرده خدایا بزن ب کمر من ک حجابم خوب نگرفتم

دقیقا بعدش چشمم اینجوری شد با اینگه اصلا بادی چیزی نبود چیزی بره چشمم

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قطره شستشو نداری؟؟

یا یکم اب نمک بزن 

نری یه مشت نمک بریزیاااا

یه لیوان آب جوشیده ولرم یک قاشق غذاخوری نمک حل کن

چشمتو بشور بعدش با شامپو بچه بشور

با پارچه تمیز خشکش کن و ببند چشماتو با یه دستمال تمیز و بخواب 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2731
گرونه

عزیزم انشالله خدا برکت به مال و زندگیتون بده

متاسفانه وضع اکثر مردم همینه

مام از همین مغازه ای صنعتی ها میگریم فکر کنم شیشه ای 100 و خورده ای باشن

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2706