2737
2739
عنوان

اونایی که بچه شیر خشکی دارن بیان خواهشن

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 51 پست
۵ شنبه میبرمش برای واکسن توی ۴ ماه وزنش ۶۵۰۰ و قدش ۶۱ بود

خوبه  تا ۶ ماه کلن بچه ها تپلی مپلی میشن 😍😍ماشالله  بهش

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اره بابا  قرار نیست که هرماه یک کیلو وزن بگیرن😅 نگران نباش اصلا

مرسی از عذاب وجدانم کمتر شد 😥😁

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2731
از داروخونه بگیرم؟؟ چند قطره بدم؟ ضرر نداره؟  مولتی و قطره اهنم بدم  یا قطع کنم؟؟؟

روزی یه سی سی یا قطره زیتو کید بده هم روی داره هم مولتی ویتامین

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
یه روحیه ی دیگه هم بهت بدم😅 دخترم ۱۸ماهی تقریبا ۱۴/۸۰۰بود  الان سه سالشه شده ۱۵😐 فقط قد کش ...

😂😂😂بسه بیشتر ناامیدم کردی   

روزی یه سی سی یا قطره زیتو کید بده هم روی داره هم مولتی ویتامین

خیلی ممنون  کدوم  خیلی بهتره؟؟