2737
2734

اگه از روغن گیاهی یا چیزی استفاده میکنید ک باعث شده صورتتون مثل ایینه بشه بهم بگید خدا خیرتون بده مثلا بگین شل قبل خواب چی میزنید 

نظرتون در مورد روغن ها چیه مثل کنجد و اسطوخودوس و نارگیل و .....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ی پوست اینه ای منو بلایکه 😂😘

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧

اصلا کرم و پنکک نمیزنم زیاد پوستمو با صابونهای عطری نمیشورم.لیفه صورتم جداست.۱۲ ساله با صابون ngضدلک و ضدجوش صورت میشورم.پوستم فوق العادس(بیتعریف) حتا عروسی میرم رو پوست خودم ارایش میکنم

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
2738

گرمیجات نمیخوردم .فقط ماست .

حتی با برنج ماست میخوردم .

واین بود که هم خیلی صورتم صاف بود هم براق مثل ایینه .

ولی از وقتی شروع کرم به خوردن گرمیجات پوستم خراب شد.

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

به روغن اعتقادی ندارم😀

به نظرم از کرم های شب و آبرسان استفاده کنی بهتره

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2706