2726

اگه از روغن گیاهی یا چیزی استفاده میکنید ک باعث شده صورتتون مثل ایینه بشه بهم بگید خدا خیرتون بده مثلا بگین شل قبل خواب چی میزنید 

نظرتون در مورد روغن ها چیه مثل کنجد و اسطوخودوس و نارگیل و .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ی پوست اینه ای منو بلایکه 😂😘

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧

اصلا کرم و پنکک نمیزنم زیاد پوستمو با صابونهای عطری نمیشورم.لیفه صورتم جداست.۱۲ ساله با صابون ngضدلک و ضدجوش صورت میشورم.پوستم فوق العادس(بیتعریف) حتا عروسی میرم رو پوست خودم ارایش میکنم

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

گرمیجات نمیخوردم .فقط ماست .

حتی با برنج ماست میخوردم .

واین بود که هم خیلی صورتم صاف بود هم براق مثل ایینه .

ولی از وقتی شروع کرم به خوردن گرمیجات پوستم خراب شد.

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

به روغن اعتقادی ندارم😀

به نظرم از کرم های شب و آبرسان استفاده کنی بهتره

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2706