2737
2739

لایکم کنید بیام بخونم 😊

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
مگه تحقیق نکرده بودین 

چرا کردیم همه حرفاش تایید کردن مامانشم گفت میخاد تنهایی مغازه بزنه الان شریکه اما الان میزنه زیرحرفش ک من نگفتم

خدایامرسی بابت همه چیز😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خلاصه اینک الان پسرم یکسالشه سرکار نمیره دست و پاشکسته میره فقط درحد پول توجیبی و خوردن خودمون نه لب ...

باید تحقیق میکردی عزیزم 

چرا باردار شدی ؟ 

میدونی هزینه بچه چقدر زیاده 

خدا به راه راست هدایت کنه شوهرتو 

2731
2740
چرا کردیم همه حرفاش تایید کردن مامانشم گفت میخاد تنهایی مغازه بزنه الان شریکه اما الان میزنه زیرحرفش ...

ای بی انصافا 

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
باید تحقیق میکردی عزیزم  چرا باردار شدی ؟  میدونی هزینه بچه چقدر زیاده  خدا به راه ...

تحقیق کردیم توعقدمم مسافرت خرید پول همه چی داشت اخلاقشم زمین تا اسمون با الان فرق داشت حتی منو اون مغازه ای ک میگفت واس خودشو دوستشه شریکن هم برد

خدایامرسی بابت همه چیز😍

الان‌نمیدونم چیکار کنم واقعا موندم جدابشم یا بمونم حسرت یک دست لباس ب دلمه حتی اینک باخیال راحت غذا بپزم بدون استرس اینک تموم بشه مواد لباس بچمم بابام‌میخره

خدایامرسی بابت همه چیز😍
تحقیق کردیم توعقدمم مسافرت خرید پول همه چی داشت اخلاقشم زمین تا اسمون با الان فرق داشت حتی منو اون م ...

آخ آخ 

میفهمم چی  میگی 

همسر خودمم تو عقد و بعدش کلی تفاوت داشت 

خدا کمکت کنه انشالله 

نی نیت سالم باشه 

بنظرم برو خونه بابات بشین.سفت وسخت براش شرط بذار .کار کنه دست بزن هرگز...شده بکشونش دادگاه ازش تعهد بگیر

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2706