2752
2734

به نظرم فکر بکن آدمش کن با سکوتت هیچی درست نمیشه 

●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بنظرم برو خونه بابات بشین.سفت وسخت براش شرت بذار .کار کنه دست بزن هرگز...شده بکشونش دادگاه ازش مدرک ...

چنبار رفتم امابعداومدنم همون شده دوباره

خدایامرسی بابت همه چیز😍
بنظرم برو خونه بابات بشین.سفت وسخت براش شرت بذار .کار کنه دست بزن هرگز...شده بکشونش دادگاه ازش مدرک ...

شرط دیگه ؟

یه لحظه هنگ کردم گفتم منظورت شورته 😂😂😂😂😂

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
نمیتونی بری قهر خونه بابات بلکه به خودش بیاد 

رفتم اگه بخام دوباره برم کلا میرم‌بابام میگ بیا خودم هستم تاهفت سالگی ک بچت مال توعه تابعدشم خدابزرگه اون نمیتونه ازت بگیرتش میگه بیا اینجا خانومی کن واس خودت

خدایامرسی بابت همه چیز😍
شرط دیگه ؟ یه لحظه هنگ کردم گفتم منظورت شورته 😂😂😂😂😂

نههههههه😆

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
رفتم اگه بخام دوباره برم کلا میرم‌بابام میگ بیا خودم هستم تاهفت سالگی ک بچت مال توعه تابعدشم خدابزرگ ...

خوب برو واقعا چرا موندی ؟؟؟

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   

یه مدت همه ی تلاش تو بکن ، میگم همه ی تلاش تو که بعدا پشیمون نشی و نگی که شاید من کم گذاشتم شاید میتونستم درستش کنم، اگه آدم نشد و بهت ثابت شد که درست بشو نیس تموم کن اين زندگی رو،خودتو بچه تم راحت ميشين

یه مدت همه ی تلاش تو بکن ، میگم همه ی تلاش تو که بعدا پشیمون نشی و نگی که شاید من کم گذاشتم شاید میت ...

الان خودمم توهمین فکرم واس همین وایستادم‌هنوز میگم تاعید وایمیستم بعدش اگه نشد میرم

خدایامرسی بابت همه چیز😍
2706