2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو دوران عقدم بیرون میرفتیم مسافرت خرید همه چی عالی حامله ک شدم فهمیدم اقا اصلا مغازه نداره متاسفانه ...

تحقیق نکرده بودین ؟قبلش؟

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
تو دوران عقدم بیرون میرفتیم مسافرت خرید همه چی عالی حامله ک شدم فهمیدم اقا اصلا مغازه نداره متاسفانه ...

چجوری ندیدع و نشناخته بدون تحقیق عقد کردی؟؟

ینی ی بار نخاستی تورو ببره مغارش

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2731

باهاش کنار اومدم گفتم برو شاگردی کن درمعازه کسی گاهی میرفت گاهی نمیرفت منم چون حامله بودم واسه اینک اسیب نبینم ترجیح میدادم بیشتر سکوت کنم اخه تا دعوا میکردم عصبی میشد منو میزد

خدایامرسی بابت همه چیز😍
2740
باهاش کنار اومدم گفتم برو شاگردی کن درمعازه کسی گاهی میرفت گاهی نمیرفت منم چون حامله بودم واسه اینک ...

ای وای 😟  

دیگه الان کار از کار گذشته اما به دیگران میگم

تو رو به خدا تحقیق کنید یه مدت نامزد بشید 

زود عقد نکنید 

تو عقد جلوگیری انجام بدید 

... اخه چی بگم دیگه 

خوب ادامه بده 😕

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   

خلاصه اینک الان پسرم یکسالشه سرکار نمیره دست و پاشکسته میره فقط درحد پول توجیبی و خوردن خودمون نه لباس نه تفریح به دوستش سوپری داره بدهکار ب مامانش بدهکار خسته شدن دیگ نمیدونم جه کنم

خدایامرسی بابت همه چیز😍
2706