1600
1480

کیک درست میکنم ولی هیچی به فرنمیرسه

😒 ایشششش😒      کاربرجدیدنیستم😏تعدادپست قبلی8935😢تعدادتاپیک۳۶۷😢به هرچی میپرستی قسم خودم  شبیه پروفایلم نیستم😐ا😂ایشالله تاپایان تیکرم باردارمیشم☺براباردارشدنم صلوات میفرستی دوستم😊😙برااومدنت خیلی تلاش کردمو میکنم هیچوقت ناامیدنمیشم هرکاری از دستم بربیاد براومدنت انجام میدم  که حداقل شرمنده پدرت نشم که هیچ مشگلی نداره و عاشقته و برااومدنت لحظه شماری میکنه   اما بخاطره من صبرمیکنه و چیزی نمیگه زودبیا تو دله مامان فندوقم 😔ابجیابرام دعاکنید شایدخداشمارودوست داشته باشه دعاتون قبول بشه الان دوسالونیمه  قرص دارو امپول هزارتاگوفتوزهرمار لتروزولو کلموفینو متفورمینو هاش سی جی و سونو عکس رنگی وهرروز دمه مطب دکتر  که هرماه کیست بالای ۵ سانت درمیاوردم دردشوتحمل میکردم و رفع میکردم بازم ازماه بعدشروع میکردم😔هرروز یکساعت پیاده روی  و چندکیلوکم کردن برخلاف میلم که مجردی میخاستم چاق بشم الان پوستواستخونم وگرم کردن رحم  الانم سه ماهه رفتم طب سنتی بادکش گرم تخمدان و عسلوسیاهدانه و حلوای میتی و رازیانه و یه عالمه چیزدیگ  دست به دامنه خداشدم یه عالمه نذرو نیازو سفره حضرت علی اصغرو  روزی چندصدتاصلواتو نمازو غسل حاجت و چندتا چله ..زیارت عاشورا و حدیث کساودعای توسلو و....خسته شدم دیگ انقدامیدوارم که حتی عادت هم که میشم میگفتم حتما خونه لانه گزینیه 😔خداهیچکسو ناامید نکنه 🙏نمیدونم تاکی باید انقد بدوام 😞  اگرم شماپیشنهادی دارین بهم بگین دوستان  من دست از تلاش نمیکشم ممنونم ابجیای گل😔

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

نون خامه ای درست کردم پوک و عالی شد ...پیتزا هم میپزم ولی کیک درست نکردم هنوز میترسم وسطش خام بمونه اما رولت چون نازک تره درست کردم خوب شد

یه بارتو یه تاپیکی رفتم بعدش دیدم چه پالتوی قشنگی خریدم  بعد پیش خودم گفتم من کِی این پالتو رو خریدم دیدم عه اصلا اون من نیستم فقط عکس پروفایلش عکس منه وقتی من خودم خودمو قاطی میکنم چه توقعی از بقیه هست؟ هر کی عکسمو تو سایت بذاره روی پروفایلش خره  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم که خوندی بابا  
1546

من ماکروفر دارم خیلی چیزا توش درست میکنم واقعا عالیهههه. هر چی توش پختم واقعا خوب دراومده 

جا نخواهم زد! خستگی ام را در آغوش خواهم کشید و مصمم تر از همیشه، ادامه خواهم داد...                     این خاصیت من است؛ که مشکلاتم را شبیه به انگیزه می بینم و به لطف سختی های مسیر، هر روز قوی تر میشوم! نه جا می زنم نه کم می آورم، می ایستم و ادامه می دهم...                                                                           دوام می آورم و موفق می شوم...   

پیتزا 

برگر

کیک و.....عالیه

آدم های این زمانه                                                                     این چنین اند:                                                                       باگرگ بره میخورند                                                   باچوپان گریه میکنند
8

کیک کوکی.پاچین کبابی.فعلا فقط همینا رو پختم توش و خوب بود.فقط برا پاچین یکم داخش کثیف شد چون روغنش میپرید به در و دیوارش.

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«زمانه عجیبی است! برخی مردمان امام گذشته را عاشقند ، نه امام حاضر را...میدانی چرا؟ امام گذشته را هرگونه بخواهند تفسیر میکنند اما امام حاضر را باید فرمان برند! و کوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند...» (شهید آوینی)
1403
آفرین. کدبانو. نون خامه ای .عاشقشم😋

فدات عزیزم  فیلمِ نون خامه ای های آشپزخونه ی کوچیک من رو دانلود کن از نت من رولت و نون خامه ایمو از دستور ایشون درست میکنم عالی در میاد

در ضمن تو توستر ده دقیقه کمتر از زمان فر و ده درجه کمتر از درجه فر باید بذاریم

واسه نون خامه ای اول المنت بالا پاین و چند دقیقه المنت بالا ک روش گریل شه و خوش رنگ شه....و سینی یه پله بالاتر از وسط باشه واسه پخت

یه بارتو یه تاپیکی رفتم بعدش دیدم چه پالتوی قشنگی خریدم  بعد پیش خودم گفتم من کِی این پالتو رو خریدم دیدم عه اصلا اون من نیستم فقط عکس پروفایلش عکس منه وقتی من خودم خودمو قاطی میکنم چه توقعی از بقیه هست؟ هر کی عکسمو تو سایت بذاره روی پروفایلش خره  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم که خوندی بابا  
1578