2733
2734
عنوان

اصلا حلقه ازدواج انقدر مهمه که ....؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3344 بازدید | 162 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به امیدی روزی که بیای همین زن و رو تختت بگیری با کس دیگه همگی بگید الهی امین تا تو باشی خیانت نکنی ...

نیازی به دعا نداره دوستم

دنیا دار مکافاته

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌

ببخشید این حرفو رو با این لحن میزنم 

از سوراخی ک خودش نیش زده نمیخواد نیش بخوره... 

تعهد و وفاداری به دله خود ادمه زوری نیست نمیشه کسی رو وادار ب وفاداری کرد باید طرف قلبا خودش بخواد ک متعهد بمونه

چیزی ک من متوجه شدم حضور ایشون سبب شده شما انگیزه بیشتری برای تموم کردن زندگی قبلیتون داشته باشین ... هرچند گویا همسر سابقتون هم بی تقصیر نبوده...

بنظر من بهتره درمورد درستی این ازدواجتون ب یقین برسین هردو...  

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2728
من هیچ وقت خیانت نکردم....

بله انداختن حلقه مهم هست ، به هرحال نشونه این هست که شما تاهل دارید ..و مهمتر از اون تعهدی هست که در قلبتون به همسرتون دارید این مهمتره.ولی دلیل نمیشه که شما حلقه نندازید.

2740

تو که رفتی پی عشق و حالت دوراتو زدی

حداقل زنتو طلاق بده اون بیچاره هم بره پی زندگیش اسیر خودت نکنش

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...

قلبم فشرده شد با این تاپیک

خانم ها لطفا اشیون خودتون رو روی اشیونه یکی دیکه بنا نکنید

اگر این کار رو کردین منتظر باد کوچیکی باشید که واژگون شید

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
2706