2733
2734
عنوان

اصلا حلقه ازدواج انقدر مهمه که ....؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3344 بازدید | 162 پست
ممنون از راهنمائیتون    

من نمیدونم دلیل نامزدتون برای این درخواست چیه ولی اگر میپرسید که مهمه از نظر من بله مهمه و از روز اول از همسرم خواستم حلقه دستش باشه خودمم حلقم همیشه دستمه یکی از دلایلم اینه که جدا از اینکه تعهد و تاهل باید تو قلب ادم باشه باید یه نشونه ظاهری هم تو فیزیک شخص داشته باشه و اون نشونه رو حلقه میدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام، مشکل من 3 سال پیش مطرح شد و ما 18 ماه پیش از هم جدا شدیم. همینطور هم 6 ماه پیش نامزد شدم و الا ...

من تاپیک قبلی رو نخوندم شما به هر دلیلی از همسرتون جدا شدید اوکی و حق دارید مجدد ازدواج کنید من میخوام از یه نکته آگاهتون کنم چون از زیرکی های یه زن اطلاع دارم و همجنس خودم رو میشناسم این خانوم اگر شخصیت انسانی داشته باشه نباید بخاطر غرور و عزت نفسش میومد سراغ همسر سابقش دوستش چون هر خانومی به این مسئله فکر کنه میدونه ارزش و عزت نفسی براش نمونه که برم سراغ شوهر سابق دوستم! و یه مورد دیگه اینکه گفتید برای هسر سابقتون خونه و ماشین تهیه کردید و مبلغی براشون واریز میکنید پس اگر حدسم درست باشه شما از نظر مالی تو وضعیت خوبی قرار دارید اگر گ که درسته که ببینید این خانوم اگر شما این شرایط مالی رو نداشتید میومد سراغتون! قطعا ازدواج مجدد حق شماست فقط تو انتخابتون دقت بیشتری کنید

سلام، مشکل من 3 سال پیش مطرح شد و ما 18 ماه پیش از هم جدا شدیم. همینطور هم 6 ماه پیش نامزد شدم و الا ...

سلام، شما باید قبل ازدواج مجددتون مشاوره میرفتین فرقی هم نمیکنه با چه کسی میخواستین زندگی تون رو مجدد شروع کنین چون وقتی آدم یکبار شکست میخوره ترس از شکست دوباره داره نمیدونم شما دیر ترس افتاده به دلتون یا زود اقدام کردین واسه ازدواج

آدم وقتی از طرف مقابلش پس زده میشه زن یا مرد اعتماد به نفسشو از دست میده حتی اگه همه دنیا هم آدمو تایید کنن بگن تو خوبی اون لیاقتت رو نداره.زن به زنانگی و مرد هم به مردانگیش شک میکنه احساس میکنم شما هم برای اثبات خودتون زود برای یک رابطه جدید اقدام کردین چون هرکس احوالات همسر سابقتون رو بدونه روی شما زوم میکنه که چرا این زن اینه حالش

درمورد همسر فعلیتون هم بگم اگه واقعا قبول دارید که با نقشه و سیاست به شما نزدیک شده پس باید منتظر مشکلات بیشتری از حلقه و غیره داشته باشید چون ایشون هم ترس از دست دادن شمارو دارن و شاید عذاب وجدان هم داشته باشن پیش یه متخصص خوب برید و مشکلتون رو بگید چون مشاوره ها هم زیادی داستان سر هم میکنن و پول ویزیت میگیرن همش

ببخشید طولانی شد امیدوارم مشکلتون حل بشه

2731
سلام، شما باید قبل ازدواج مجددتون مشاوره میرفتین فرقی هم نمیکنه با چه کسی میخواستین زندگی تون رو مجد ...

این رو هم بگم که این خانم شاید از قبل اومدن به شرکت شما که با همسرتون دوست بودن از همه احوالات زندگیتون خبر داشتن و اومدنشون به شرکت توسط همسر سابقتون هم سیاست خودش باشه و خوب از آب گل آلود ماهی گرفته اشتباه شما در زندگیه سابقتون با توجه به این که کلا به این خانم شک داشتین به طور کامل حذفش نکردین از زندگیتون چون آدم ناخواسته حتی توی زندگی برادر یا خواهرش اختلاف میندازه با یه نظر دادن چه برسه به این خانم که به قول خودتون از اول چراغ سبز میدادن

من نمیدونم دلیل نامزدتون برای این درخواست چیه ولی اگر میپرسید که مهمه از نظر من بله مهمه و از روز او ...

ممنون از پاسخ تون، اما احساس میکنم یه چیزی جدای این نشونه ظاهری و فیزیکی میخواد. مثلا وقتی خارج از ایران هم میرم دیگه دلیلی برای حلقه انداختن نیست اما باز هم میگن باید حلقه دستم باشه میرم ماموریت

من تاپیک قبلی رو نخوندم شما به هر دلیلی از همسرتون جدا شدید اوکی و حق دارید مجدد ازدواج کنید من میخو ...

ممنون از پاسخ شما، نامزد من قبلا برای من تو شرکت کار میکرد و البته الان هم مدیر یکی از بخش ها هستن. بعدیه برای پول من و بخوان چون خودشون همیشه با زحمت و تلاش نیاز مالی شون و تامین کردن. بنظرم انسان سختکوشی هستن و مال دنیا براشون اهمیتی نداره

سلام، شما باید قبل ازدواج مجددتون مشاوره میرفتین فرقی هم نمیکنه با چه کسی میخواستین زندگی تون رو مجد ...

خیلی ممنون از جواب تون، تا حدود زیادی حرف شما رو قبول دارم فقط یه نکته رو بگم، همه اشناها ( حتی اقوام همسر سابقم ) به من حق دادن و از ایشون خواستن بیشتر فکر کنه تا جدا نشیم. دلیلش هم این بود که من تمام سعی خودم و کردم تا مشاوره و راهنمایی بگیرن و البته که بی تاثیر بود

2738

کاری ب انتخاب الانتون ندارم ولی ایکاش پرونده قبلی رو میبستی وپرونده جدید رو باز میکردی 

گویا هنوز به همسر قبلتون دلبستگی دارید ک هنوز بفکرشین.... 

ویا احساس عذاب وجدان دارید 🤔

همسر سابقتون خودش انتخاب کرده و تصمیم گرفته از شما جدابشه خودش هم باید بهاش رو بپردازه....وتنهایی وبی کسی رو تحمل کنه شما مسولش نیستین دیگه...

هرچند انسانیت دارین 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
کاری ب انتخاب الانتون ندارم ولی ایکاش پرونده قبلی رو میبستی وپرونده جدید رو باز میکردی  گویا ه ...

ممنون از راهنمائی و پاسخ شما، امروز وقت مشاوره دارم. احساس میکنم قبل از انجام مراسم رسمی و عقد باید اول مطمئن بشم از نامزدم که بعدها عذاب وجدان نگیرم مجدد  

ابتدای تاپیک نوشته بودید که 3 ماهه نامزدید کردید و الان میگید 6 ماهه! 

حس میکنم این داستان ساخته و پرداخته ذهن شماست و واقعیت نداره

همه زندگیم بچه هام❤
ما تازه نامزد شدیم - حدود 3 ماه - من بعد از جدایی همسرم سابقم نتونستم با کسی رابطه گرمی برقرار کنم. ...

سلام،

خیر من تا سه ماه بعد از لحاظ روحی و عاطفی مشکل داشتم و با کمک پزشک تونستم آروم آروم بهتر بشم

ابتدای تاپیک نوشته بودید که 3 ماهه نامزدید کردید و الان میگید 6 ماهه!  حس میکنم این داستان ساخ ...

سلام،

خیر من تا سه ماه بعد از لحاظ روحی و عاطفی مشکل داشتم و با کمک پزشک تونستم آروم آروم بهتر بشم