2703
2553
عنوان

اصلا حلقه ازدواج انقدر مهمه که ....؟

3344 بازدید | 162 پست

سلام؛
من بنابه دلایلی یه زندگی ناموفق داشتم و با دوست همسرم که تو شرکت خودم کار میکرد - بنا به دلایلی که تاپیک شو قبلا زدم - نامزد کردم. الان ایشون میگن نباید حلقه از دستم خارج بشه و بدون حلقه جایی نرم و... آیا بنظرتون حلقه خیلی مهمه یا چون زندگی قبلی من با وسوسه های خودش بهم ریخته بهم شک داره....؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

فعلا برگام ریخت صب کن لود شم جوابتو میدم

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2714

با وسوسه هاش 😐😐😐

این زندگی عاقبت نداره 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
2706