1600
1480

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1546

چی هست

امشب ک دارم این امضا رو مینویسم ساعت ۱۲:۴۰شبه تاریخ ۱۳۹۸.۸.۸ک  تولدمه خدایا ۲۵ ساله شدم دلم زندگی و بچه میخواد خدایا دلم سجادمو میخواد خیلی عاشقش هستم تمام رویاهام با اونه خدایا واسه تو غیر ممکن وجود نداره دست منو بگیر کمکم کن بزار شادو خوشبخت بشم امروز شهادت اقا امام رضا بود ای اقا من نذر کردم ک منو ب سجادم برسونی من سجاد رو از تو طلب کردم مارو بهم برسون معجزتو بمنم نشون بده ای آقا میشه تولد سال دیگم درکنار عشقم باشم میدونم میدونم ک مارو بهم میرسونی ممنونتم آقا😍😙😚😗😘

من ک نمیتونم چیزی وارد بدنم کنم...اون کرم های واژینالم با بدبختی میزدم

فقط 38 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🎂🎂تیکر تولد 2 سالگی👑 پرنسس مامانه👑     دعا کنید منم تا سال دیگه مستقل بشم و از خونه مادرشوهر بلند شم....دیگ دارم دیوونه میشم...برام صلوات میفرستید؟؟  
8

چه جوری بزاریش داخل 

چه خوری درش بیاری 

کثیف بازی نیست ؟🤐

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
آخه یکی از دوستام که استفاده میکنه میگه اصلا یادت میره پریودی من پریود بودنی یه سره استرس دارم،اصلا ...

منم خیلی دوست دارم بخرم ولی با داشتن آیودی فکر میکنم نمیشه استفاده کرد

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تینکربل۱۳۷۱ سابقم😊
1563
مثل فنجون خیلی کوچیکه که داخل واژن قرار میگیره نه خیلی نرمه،میگن اصلا احساس نمیشه

خب اگه بریزه چی

خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین
نه،هر چند ساعت یکبار درش میاری و میشوری و دوباره قرارش میدی نیازی به پد هم نیس

عفونت نمیگیری 😱

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
1578