1596
1578

موز بخور

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دارم اسم کاربریم جواهری در نی نی سایت باشه😊 بهارم، دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍

طرز تهیه‌ی شربت زعفران و خواص شربت زعفرانی

کلیک کنید

1546

ماست پرو بیوتیک.دمی سیر.دمی گردو.

آنه🍁تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت🌸وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده‌ های مه آلود اندوه پنهان بود🌸با من بگو از لحظه لحظه‌ های مبهم کودکیت🌸 از تنهایی معصومانه دست هایت🌸آیا می دانی که در هجوم درد‌ها و غم‌هایت🌸و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت حقیقت زلالی دریاچه نقره ای نهفته بود🌸آنه🍁🍁🍁اکنون آمده ام تا دست هایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری🌸در آبی بی کران مهربانی‌ ها به پرواز در آیی🌸و اینک آن شکفتن و سبز شدن در انتظار توست، در انتظار توست🌹🌹🌹😳😳😳

ماست و کته

خدایا میشه یه روزی خونه ی منم سرو صدای نی نی باشه😍میشه تویی ک اینو میخونی از ته دلت برا بچه دار شدنم صلوات بفرستی؟❤ من امید دارم به بخشندگی خدای مهربونم و امید دارم به صلواتی که توی عزیزدلم برام میفرستی❤

موزم خوبه

خدایا میشه یه روزی خونه ی منم سرو صدای نی نی باشه😍میشه تویی ک اینو میخونی از ته دلت برا بچه دار شدنم صلوات بفرستی؟❤ من امید دارم به بخشندگی خدای مهربونم و امید دارم به صلواتی که توی عزیزدلم برام میفرستی❤

کته  برنج با ماست بخور خوبه

‏دلم یه اتفاق خوب می‌خواد،😍 نمیدونم شاید یه چیزی شبیه به معجزه🙏. یه چیزی که حالِ این روزامو عوض کنه و با خرده نباتای ته‌نشین شده‌ی وجودم روزام رو شیرین کنه!😔 دلم می‌خواد یه اتفاق خوب بیفته و من باورش کنم😞، بدونِ اینکه این بار باورم شکسته بشه...😔😔
1432