2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ببین دوره ای که خواستگار میومد گذشت 

باید خودت پیدا کنی 

من خودم از ختم سوره حشر خیلی چیزا گرفتم 

تا چهل و یک روز روزی یه بار سوره حشرو به نیت خواستگار خوب بخون .معنیشم حتمن باید خونده بشه 

دعای چهل کلیدم کلا واسه ازدواج اونم خیلی خوبه میگن اونم تا چهل روز روزی یه بار

مطمئن باش تا قبل از عید یه خواستگار توپ میاد 

هیچ کس از آخرین خداحافظی باخبر نیست.با هم مهربان  باشیم .خدانگهدار دوستان 
2740

عزیز آخرش همه تنها از این دنیا میریم.اما محبوب واقعی ما پروردگاره.ان شاالله همه به ملاقات خداوند بریم.درسهای استاد شجاعی رو گوش کن ،خیلی شاد و آرومت میکنه.

تو تلگرام بزن استاد محمد شجاعی تا کانالش برات بیاد.

امید وارم روزیت بشه و دیگه هیچوقت احساس دلتنگی نکنی.من که سخت شیفته ی درسهای ایشون شدم.واسه ی همین دوست دارم ،ایشون رو به همه معرفی کنم

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
خواستگار نداشتم یا آمدن رفتن مامان و بابام هر دو خجالتی بودن 

الهي عزيزم.مادر خيلي نقش مهمي تو ازدواج دختر داره.انشالله همين امسال ازدواج كني گلم.ميبيني كه متاهلا دوس دارن مجرد باشن مجردا ميخوان متاهل باشن

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
عزیز آخرش همه تنها از این دنیا میریم.اما محبوب واقعی ما پروردگاره.ان شاالله همه به ملاقات خداوند بری ...

وقتی فک میکنم انسان یکی از گونه های نخستی هاست ... ب فلسفه هستی و ادم و حوا شک میکنم 😏

2706