2733
2734
عنوان

چله ازدواج هدیه به شهیدی که خیلی حاجت میده برا ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 84 پست
ان شاءالله بهش برسی اگه به صلاحته❤️ و اگه به صلاحت نیست، امیدوارم خدا وجودش رو سرشار از خیر کنه و ا ...

الهی آمین. 

ممنون عزیزم. خیلی محتاج دعام‌ . آرزوهات براورده بشن ان شالله

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
الهی آمین.  ممنون عزیزم. خیلی محتاج دعام‌ . آرزوهات براورده بشن ان شالله

برات صلوات فرستادم...

آرزویی ندارم جز اون :)❤️

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برات صلوات فرستادم... آرزویی ندارم جز اون :)❤️

کاملااااا درکت میکنم. ان شالله همه چی رو به راه بشه هر مشکلی که هست و ما نمیبینیم اما خدا میبینه حل بشه. و هم تو بهش برسی هم من به کسی که میخوام‌ آمین.

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
کاملااااا درکت میکنم. ان شالله همه چی رو به راه بشه هر مشکلی که هست و ما نمیبینیم اما خدا میبینه حل ...

الهی آمین❤️

از کجا باید بفهمیم یه چله سنگینی داره؟

خوب توی کارات گره میوفته هرچیزی نیشه ک تو اونو نخونی شاید مریض شی هر وقت دیدی ی مشکلی ثحود داره ک شاید نتونستی بخونیش بدون سنکینی داره

تا بداند که شب ما به چه سان می‌گذردغم عشقش دِه و عشقش دِه و بسیارش دِه.                   کام دنیا بر لبم هرگز نشد  اما گذشت کس چه میداند چه ها برما گذشت خنده بر لب بغض دنیا خورده ایم  خنده و بغض دنیا یکجا گذشت                                   خدایا شکرت بخاطره همچی شکرت ک منو ب همه ارزوهای قشنکم میرسونی. 1399/12/7وقتی تورو دیدم نمیدونستم زندگیم انقدر تغییر میکنه.                          1402/1/11نمیدونم کدوم حرفات و باور کنم سعی دن برای موندن من توی رابطه رو یا کاراتو.                        واسه موهاتون اکر کم پشته روغن رزماری بزنید واسه مژه هاتون روغن کرچک ناخوناتون و همش مرطوب نگه دارید اب زیادبخورید واسه روشن شدن پوستتون و الورا گه کاهی بزنید
من شرکت میکنم

سلام عزیزم شروع چله مزمل از۲۶خردادهست اگر هنوز مایل به شرکت هستین ومیتونین بخونین تاشب۲۴خرداد بهم اطلاع بدین وحاضریتون بزنین وگرنه روز۲۵خرداد حذف میشین وکسی جایگزینتون میشه 

ختم قبلی بخاطر اطلاع ندادن ونخوندن افرادی به مشکل خوردیم

هانا هستم برای ازدواج با مصیب

سلام عزیزم شروع چله مزمل از۲۶خردادهست اگر هنوز مایل به شرکت هستین ومیتونین بخونین تاشب۲۴خرداد بهم اطلاع بدین وحاضریتون بزنین وگرنه روز۲۵خرداد حذف میشین وکسی جایگزینتون میشه 

سلام  منم میخوام شرکت کنم

منم میخوام

من هستم 

سلام عزیزم شروع چله مزمل از۲۶خردادهست اگر هنوز مایل به شرکت هستین ومیتونین بخونین تاشب۲۴خرداد بهم اط ...

شرکت میکنم❤️

سلام عزیزم شروع چله مزمل از۲۶خردادهست اگر هنوز مایل به شرکت هستین ومیتونین بخونین تاشب۲۴خرداد بهم اط ...

اره عزیزم میخوام 

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
2706