2737
2734
عنوان

خانم های کدبانو در زمینه مهمانداری

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 70 پست
لینک داری چطوری درست میشه

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کادو هم میارن؟؟

معمولا چی میدن کادو؟

آخه طرفای ما پول میدن کنجکاوم طرفای شما چطوریه

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...
2728
کادو هم میارن؟؟ معمولا چی میدن کادو؟ آخه طرفای ما پول میدن کنجکاوم طرفای شما چطوریه

تا حالا تولد نداشتم . اما برا بقیه دیدم پول نمیدن 4 تا اشغال میارن

خداروشکر
همه چیزو ک جمع کردی خخخخ

والا من مهمونیه یه آدمه فوق العاده مایه دار رفتم فینگر فود پنیرو کوجه دادو آلوئه و ژله چایم نداد می م نداد نوشابم نداد خمش کیک دادو چسفیل چس فیلام اینقدر کم بود نگاش میکردم ضعفم می‌برد بخدا حیفه تو این شرایط بد اقتصادی 😒

هیچ

باقلوا حذف کن به اندازه کافی چیزهای شیرین داری تو منو سوپ.شیر اماده کن بذار تو یخچال ده دقیقه قبل سرو گرمش کن برای دسر هم.پان اسپان با وجود بقیه چیزها خیلی سنگین هست ژله بهترین راحت ترین و خوشمزه ترین گزینه هست

الهی به امید تو
غذای سرد چی بزارم ؟گرم نمیتونم

سرد اخه میتونی سالاد ماکارانی بزاری ک بازم با الویه فرق چندانی نداره 

ناگت ک اماده ام میفروشن تو ۳۰ ثانیه سرخ کن و تو ظرف بچین 

یا میتونی انلاین سینی فینگرفود سفارش بدی بی دردسر

میشه هر پیاممو خوندی برام صلوات بفرستی 🤗
2740
والا من مهمونیه یه آدمه فوق العاده مایه دار رفتم فینگر فود پنیرو کوجه دادو آلوئه و ژله چایم نداد می ...

ادم یا مهمونی نده یا درست حسابی بده

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

منکه از پفیلا حالم بهم میخوره

جدیدا چیپس و پفکم نمیخورم

میگن خوب نیست...

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...
2706