2737
2734
عنوان

خانم های کدبانو در زمینه مهمانداری

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 70 پست
چون مایه داره  همون خیار و‌گوجه رو هم   هممه کباب بّره میبینن😅 ولی واسه قشر متوسط پذیرایی ...

استاد دانشگاهم بود از اوناس که مدام اونوره آبه نه بابا آلویه هم داد فقط تو پست قبلیم نوشت آلوئه😂😂  والا ما نون تستو گوجشم نخوردیم بجاش رفتم چند تا آلویه هاشو گذاشتم تو کیفم 😂😂 گفتم عمه آلویه هاتو برداشتم دو تا تیکه کیکم با خودم اوردم😉 دستشون درد نکنه خیلیم رقصیدم کیف داد 

هیچ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم من که روم نمیشهواخه نولد مهمونی نیست که دورهمی با تولد فرق وضع بده بله تولد نکیره بقیه هم م ...

بهتر نیست خودمون توقع آنچنانی نداشته باشیم تا اونام نداشته باشن😉 سخت نگیریم فقط خوش بگذرونیم 

هیچ
بهتر نیست خودمون توقع آنچنانی نداشته باشیم تا اونام نداشته باشن😉 سخت نگیریم فقط خوش بگذرونیم 

پس تولد نگیریدور همی با ی اش ساده

خیلی بهتره

این چیزا دوطرفست گلم

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
خدا کنه اینطوری فکر کنن

سعی کن خوش بگذرونن کیکشم خودت بپز و خیلی بپز تا باخودش ن ببرن خیلی بصرفه تره خیلی بخدا مردا گناه دارن پول در میارن ما میریزیم دور😂😂😉 

هیچ
2738
پس تولد نگیریدور همی با ی اش ساده خیلی بهتره این چیزا دوطرفست گلم

تولد خارجیا رو دیدی پس به اونام بگو تولد نگیرن😂😂😂 تولده تولد دوره همیشه برای تبریک سالروز بدنیا اومدند نه اینکه چشمو هم چشمی و ریختو پاش

هیچ
تولد خارجیا رو دیدی پس به اونام بگو تولد نگیرن😂😂😂 تولده تولد دوره همیشه برای تبریک سالروز بدنیا ا ...

من چیکاره خارجیا دارم گلم

از اون حرفا بودا

بیخیال شما درست میگی

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
من چیکاره خارجیا دارم گلم از اون حرفا بودا بیخیال شما درست میگی  

😂😂😂 آقا ما کلا راحتیم شما اذیت نمیشی با اینجور آقا اونجور راحتی  ما که حرفی نداریم هر کی یجور راحته 

هیچ