2410
2553
عنوان

خانم های کدبانو در زمینه مهمانداری

471 بازدید | 70 پست

سلام دوستای خوبم چند روز دیگه تولدمه یک مهمونی زنونه گرفتم حدود ۱۵ تا مهمون دارم البته  با ۵ تاشون بچه هاشونن 

میخواستم کمکم کنین لیست نوشتم اگه کم و کسری داره بگین . تا حالا مهمون نداشتم 

۱ میوه.   پرتقال سیب نارنگی موز 

۲ شیرینی.  باقلوا 

۳ نوشیدنی گرم چای و شیر کاکائو 

۴ برای شام سالاد الویه  

نان باگت 

کاهو  

۵ نوشابه و دلستر 

۶ چیپس و پفک و پاپکرن 

دسر چی بدم به نظرتون 

بچه ۹ ماهه دارم کاری بگین راحت باشه

خداروشکر

از میوه کم کن بزار رو کیفیت شام

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

مبارک باشه عزیزم

دسر پان اسپانیا هم راحته هم میشه شیک تزئینش کرد

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2714
کیک هم هست

خو دیه بسه 😒 نوشابه هم نمیخواد فقط دلستر بذار یا شیرکاکائو یا چیی به فکر این هم باش که کار زیاد میبره و بعد هی باس جم کنی و اینکه بجا موز تم خیارو سیب بذار بسه دیه والا 😒

هیچ
2706