1542
1578
عنوان

شماچیکار میکنین؟؟

106 بازدید | 16 پست

وقتی خیلی احساس تنهایی میکنین..وقتی متوجه میشین نفر اول هیچکس توی این دنیانیستین..وقتی دلتون خیلی میگیره چی ارومتون میکنه و حالتون خوب میشه؟

آخی عزیز دلم می‌دونم چی میگی جانا سخت از زبان ما میگویی

یه دل سیر برای خودم گریه میکنم که آروم شم

بعدش میگم من اپل خدا بعد خودمو دارم

هم خدا هم خودم عاششششششق منیم

بچه ها 🥺🥺🥺میشه برای مادر شدن منم که۴ساله منتظرم یه صلوات بفرستید و برام دعا کنید تنها امیدم خداست از دکتر ها هیچ کاری برام بر نیومددعا کنید منم به آرزوم برسم انشاالله دعاها و انرژی مثبت هاتون سرازیر بشه تو زندگی هاتون هرکس برام دعا کرد بهم بگه هر قرآن یا دعایی مد نظرش بود به نیت رسیدن به حاجتش براش بخونم ممنونم ازتون🙏🙏🙏🙏🙏😘😘😘

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

میرم فقط ول تو سایتا میگردم😒

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed
آخی عزیز دلم می‌دونم چی میگی جانا سخت از زبان ما میگویی یه دل سیر برای خودم گریه میکنم که آروم شم ...

واقعا ارومت میکنه این؟من حس میکنم مدتیه افسردگی گرفتم..همش توخونه ام.دلمم نمیخواد بزنم‌بیرون

من نمیتونم..فقط گریه میکنم..الان حتی اونم نمیاد گیر کرده.. 

من خیلی طول کشید تا باهاش بجنگم هنوزم هروقت کم میارم این حس تنهایی و بی کسی بهم چیره میشه

اما موقت سریع به خودم میام میگم من خودمو دوست دارم هرکاری برای خوشحالی خودم میکنم 

دست و پاهامو می‌بوسم که برام کار میکنن از قلبم تشکر میکنم که میتپه 

من خدا رو دارم که منو آفریده

شما هم همه اینا رو داری خودتو داری تو درونت یه دنیاست

بچه ها 🥺🥺🥺میشه برای مادر شدن منم که۴ساله منتظرم یه صلوات بفرستید و برام دعا کنید تنها امیدم خداست از دکتر ها هیچ کاری برام بر نیومددعا کنید منم به آرزوم برسم انشاالله دعاها و انرژی مثبت هاتون سرازیر بشه تو زندگی هاتون هرکس برام دعا کرد بهم بگه هر قرآن یا دعایی مد نظرش بود به نیت رسیدن به حاجتش براش بخونم ممنونم ازتون🙏🙏🙏🙏🙏😘😘😘
1566

من میشینم با خدا صحبت میکنم درد دل میکنم بعد اینقدر حالم خوب میشه خدارو شکر میکنم که همیشه هست و دوسم داره و نمیذاره تنها باشم

بگذار همه مسخره کنند چادرت را، سیاه بودنش را، چهره بدون آرایشت را، می‌ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه  «عج» 
واقعا ارومت میکنه این؟من حس میکنم مدتیه افسردگی گرفتم..همش توخونه ام.دلمم نمیخواد بزنم‌بیرون

منم افسردگی دارم از بچگی داشتم الانم دارم آره منم منزوی ام دوست ندارم بیرون برم یا کسی رو ببینم از شلوغی بیزارم

اما تو دنیای خودم حالم خوبه اونم میگم که با کلی جنگیدن و تلاش تونستم به دست بیارنم قبلا تو دنیای خودم هم دیونه بودم و بی قرار

اما الان حال الانم دوست داشتن خودم خیلی خیلی خیلی حالمو بهتر کرده ازش راضیم

چون ما ها چاره ای نداریم با بی کسی چیکار میشه کرد عزیزم

1396
یسسسس😁😁

خب خدارو شکر عزیزم

من فکر کردم مثل من واقعا تنها هستی

خدارو شکر بارداری و محبت اطرافیانت هست 

بخدا جدی میگم فقط بگو خداروشکر

خدارو یادت بیار تا آروم بشی