1662
1605
عنوان

موعدم بود اما .....

159 بازدید | 37 پست

بچه ها ۵ روز پیش پاک شدم الان علائم پریود دارم زیر دلم هی تیر میکشه کمرم از درد داره میکشه منو  روی رونام درد میکنه انگار دارم یه بار دیگه پری میشم اینا از چیه اخه 

گروه ابی 🔵وزن شروع:۶۴ وزن فعلی :۶۰.۳۰۰ وزن هدف ۵۳(چالش لاغری تا نوروز ۹۸) ممنون از الهه جان وتمام 

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677

ب احتمال زیاد حالتهای تخمک گزاری هم گمون میکنم باشه نه دوستان؟

تیکر تولده خودمه امیدوارم‌ یه روز تیکر تولد‌ نی نی عزیزمو اینحا بزنم.الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد‌یه‌کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
ب احتمال زیاد حالتهای تخمک گزاری هم گمون میکنم باشه نه دوستان؟

تخمک گذاری مگه دو هفته بعد از پری نیس ؟ زود نیس واسه تخمک گذاری ؟ 

گروه ابی 🔵وزن شروع:۶۴ وزن فعلی :۶۰.۳۰۰ وزن هدف ۵۳(چالش لاغری تا نوروز ۹۸) ممنون از الهه جان وتمام 

خانم‌ها امکان داره تو روز  3 پری ک پاک شدیم رابطه داشتیم بدون جلوگیری باردار شد؟من پریودیام 2 روزو نصفیه

تیکر تولده خودمه امیدوارم‌ یه روز تیکر تولد‌ نی نی عزیزمو اینحا بزنم.الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد‌یه‌کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
1668
شاید زمان تخمک گذاریته شاید بارداری؟ متاهلی؟

متاهلم اما رابطه محافظت نشده نداشتم  یه ماهه رابطه نداشتم بعدشم که پری شدم دیگه 

[QUOTE=115058276]تخمک گذاری مگه دو هفته بعد از پری نیس ؟ زود نیس واسه تخمک گذاری ؟ [/QU چرا اون موقس طبیعیش ولی امکام داره بهم بخوره عوض بشه ی سری تو پریودی یه سری تو چندروز مونده ب. پری تخمک ازاد میکنن اگ بهم بخوره سیستم‌بدنت امکان داره.جدیدا چیزی خوردی؟ رازیانه گل گاو فلفل زیاد.اویشن پونه

دوهفته بعداز اولین روز از اخرین پری و شایدم کمتر

خوب زوده من تازه ۵ روز پاک شدم 

1645