1600
1609

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1613

چالش لطفا😁

خوووبه ک تو دل بستی ب این عشق💑..خوووبه آخرش ب تو رسیدم👰تو رو ب دنیا نمیدم💖..تو رو دوست دارم شدیدن💓..این عشقه ک من و تو خوشبختیم💑..توی دل هم رفتیم💏..عاشقای سرسختیم عشقمممم❤
8

خب خاهر

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

بگو منم هستم

عشقم ریاضی بود ⁦👩‍🎓⁩قرار بود کلی قوانین ناشناخته ریاضی رو‌کشف کنم ⁦🕵️⁩اما الان دارم قانون ها کودکانه دخترانم 👶🧒رو کشف میکنم🥰 وقتی بزرگ شدن 👯.حتما باهاشون شروع میکنم درس خوندن ⁦⁦👩‍🏫⁩مامانی که دنبال رویاهاش🧚 نره نمیتونه دختراشو برای بدست آوردن رویاهاشون تشویق کنه🧘💝 .
1523

😨😨😨😨😨😨😨😨

یاد اون چااشی افتادم که شوهر خانومه همه چی رو لو داد!!!

سرمون نیاد صلواتتتتتتتتتتتت!!!!!

صبح پاشدم دیدم کاربریم تعلیق شده😢😢😢😢😢😢فعلا یه صلوات به نیتم بفرست تا ببینیم چی میشه😎😎😎😎😎😎😎
1578