2737
2734
عنوان

کمک لطفا.دیروز تو مدفوع دخترم خون بود

| مشاهده متن کامل بحث + 18674 بازدید | 154 پست
اگه رنگ خون روشن باشه مربوط به معده هست و اگر رنگش تیره تر بوده مربوط به روده و یا انتهای روده هست ک ...

منم درگیرشم چطوری خوب شدین؟

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه رنگ خون روشن باشه مربوط به معده هست و اگر رنگش تیره تر بوده مربوط به روده و یا انتهای روده هست ک ...

ولی برعکس گفتید ..خونی که از روده باشه قرمزه از معده تیره

ای مهربان تر از پدر و مادرم حسین❤️
2731
2740

تبم داره؟ اگ تب داشته باشه نشونه عفونته. پسر من تب کرد تب بالاها بعد تو مدفوعش خون بود گفت دکتر ک عفونت روده گرفته نگرانم نباش با انتی بیوتیک رفع میشه. مطمئنی خون بوده؟ دقت کردی؟ یوقت لبو یا گوجه اینا نخورده؟

نان میدم.یه مدت دکترش نان al110 داد گفت ۱۵ روز بهش بده و قطعش کن.تازه داشت بهتر میشد که ۱۵ روزش تموم ...

خب شیر خشکم از شیر گاوه حساسیت داره باید مخصوص حساسا بدی فکر کنم بدون لاکتوز

علایمش غیر از خون چی بود؟

هیچی.فقط خون بود

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
2706