2752
2734
عنوان

کمک لطفا.دیروز تو مدفوع دخترم خون بود

| مشاهده متن کامل بحث + 19032 بازدید | 154 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نه اتفاقا بخاطر دندون دراوردن مدتیه اسهال داره

مقعدشو نگاه کردی ببینی زخم نباشه

نگاه کن ببین تکرار میشه یا نه

بد نیست ی آزمایش مدفوع بدی

گاهی اوقات خون داخل مدفوع بدلیل آلرژی هست 

2731

تار تار نبود مثل رشته های قرمز اگر اره بخاطر موز ممکنه باشه بچه من اینجوری شد

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
[QUOTE=114983560]اسهال هم باعث زخم شدن مقعد میشه  مث دوست من نشی به بچش گوجه داده بود تو سر و م ...

جدی میگم، خوب که اعصاب منو و خودشو داغون کرد یه دو ساعت بعدش زنگ زد گفت گوجه بوده   

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
مرسی عزیزم باید دکترش و عوص کنم چند بار دارو داده اما اسهالش خوب نشده.فردا میبرمش پیش دکتری که نوزا ...

اگه ساکن تهران هستید پیشنهاد میکنم ببرید پیش دکتر ناصح فوق تخصص نوزادان داره ،روزای جمعه کلینیک ولنجک هستن بقیه روزها بیمارستان طالقانی

فوق العادست 

تشخیص هاشون حرف نداره

خدایا چنان کن سرانجام کار   /    تو خشنود باشی و ما رستگار 🤲🤲🤲🤲

اگه رنگ خون روشن باشه مربوط به معده هست و اگر رنگش تیره تر بوده مربوط به روده و یا انتهای روده هست که بیشتر مربوط به شقاق ها و هموروئید و یا به اصطلاح بواسیر هست که بیشتر در هنگام دستشویی بزرگ مخصوصا اگر طرف سفتی مزاج یا یبوست هم داشته باشه بیشتر اتفاق می افته من خودم یک دوره ای درگیرش بودم . ولی می خوای دخترتونو ببرید پیشه دکتر شریف زاده ایشون عااااالی هستن