2733
2734
عنوان

نمیدونم برای چی انقدر بی محلی میکنه(مادرشوهر)

| مشاهده متن کامل بحث + 1503 بازدید | 138 پست
باز شما شوهرت پشتته من چی بگم 😔

جدی😞😞

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت چن سالته ،مامان شوهرت چن سالشه

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹
2731
خانمای ک اولش اذیت میشن اخرش خیلی شوهراشون خوب میشه باهاشون و دست دخالت ازشون کوتاه میشه

خدا از دهنت بشنوه زندگیم داره میپاشه قهرم هنوز شوهرم نیومده دنبالم به خاطر اینکه به حرف خانوادشه دارم دق میکنم خیر سرم تازه عروسم

توام اهمیت نده بهش اصلا انگار ن انگار ک وجود داره وقتیم اومد نپرس کجا بودی اینا هیچی نگو 

خدایا از تو گلایه ای نیست هیچی واسم کم نزاشتی....     برای یک روزم که شده دنبال چیزهای ک نداری نرو و از چیز های که داری لذت ببر.                                          پسرم دوست دارم ❤️
همه کار براشون کردم نمیدونم چه مرگشه

خب عزیزم چرا دوست داری باهات خوب باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی تحفه اس؟؟؟؟؟؟؟

یا به خاطر جاریت؟

اصلا نرو بخواب چرا ارزشو خودتو کم میکنی؟

2738
الان آمد روم نمیشه بدم بهش بگم از دیشب میخواستم بگم اما روم نمیشه

نه بگو من همیشه صحبت میکنم با مادر شوهرم حل میشه مشکلات

۲۳. ۴۶

چه جوونه مادرش

شوهرمم خودش می بینه مامانش بی محلی میکنه اما میگه چیکار کنم خب نمیتونم بدم عوضش کنم بعد دوهفته امدم ...

خب دو هفته اولا زیاد نیست بعدشم قرمه سبزی غذای خیلی خوبیه که انگار شمام ایرادگیری عزیزم

منتظر اتفاقات خوبم 
خب عزیزم چرا دوست داری باهات خوب باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی تحفه اس؟؟؟؟؟؟؟ یا به خاطر جاریت؟ اصلا نرو ...

اخه قبل باهام خیلی خوب بود یه روز پسرم دو سه تا لیوان شکست شبم من دستم خورد بطری نوشابه یزره ازش ریخت روی میز گفت تو هر وقت میایی ضرر میزنی جلو جاریم اونم کلی خندید منم پاشدم رفتم از سر سفره اصلا نگفت بیا غذا تو بخور

شادی روح عموی جوونم صلوات
2706