2737
2739
عنوان

نمیدونم برای چی انقدر بی محلی میکنه(مادرشوهر)

| مشاهده متن کامل بحث + 1503 بازدید | 138 پست
اولا شوهرم اجازه نمیده با آژانس یا اسنپ برم دوما تا خونمون نیم ساعت راهه سوما شوهرم گفت بریم چون مکا ...

خب نکنه بهتر...مادر شوهر من خیلی تنبله اصلا غذا درست نمیکنه...مگه چییییی بشه ک دعوت کنه...شاااااید ماهی یه بار.

ولی من اینقد خوشحالم.وقتی ک دعوت میکنه انگار میخام برم جونمو بگیرن اینقد بدم میاد...از جو خونشون بدم میاد کلا...حس زندگی توش نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب نکنه بهتر...مادر شوهر من خیلی تنبله اصلا غذا درست نمیکنه...مگه چییییی بشه ک دعوت کنه...شاااااید م ...

تقريبا تا حدي تفاهم داريم منكه ميرسم خونشون بعد ميگه چايي بريز😁البته اگر مادر شوهر سنش زياد باشه عب نداره ولي مادر شوهر من پير نيس منم خوب دوس دارم  از راه ميرسم لااقل يه چايي دستم بياد

چي بگم شايد طرز فكرم اشتباهه

منم دير به دير ميريم 

خودش خوشش نمياد كه بريم ظاهرا 

شوهرم يموقع بگه ما بيايم كه بايدم اجازه بگيره. ايشون گاهي نميزارن كه بريم .شب موندنم كه اصلا .اون دفعه شوهرم طفلك خواست بمونيم اينم ورداشت گفت ما رخت خواب نداريم😤

تقريبا تا حدي تفاهم داريم منكه ميرسم خونشون بعد ميگه چايي بريز😁البته اگر مادر شوهر سنش زياد باشه عب ...

بهتر ک نمیزاره بمونین...

مادرشوهر من پیره.ولی از 100 تا جوون سالم تره...ولی همش اویزون ما هست واسه جایی رفتن

2731