2726

اصلا کاری نکردم نمیدونم دردش چیه دو ماهی میشه با اون عروس باهم میگن و میخندن به من بی محلی میکنه دیشب مجبور شدم بیام خونشون و شب بخوابم الان پا شده رفته بیرون منم و پسرم تنهاییم خیلی حرصم گرفته 

شادی روح عموی جوونم صلوات

مریضه

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

احتمالن اون عروسش یه کرمی ریخته🥴🤷‍♀️

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

پاشو به شوهدت بزنگ بگو من میرم خونه تو هم ناهار بیا خونه خودمون تو راه هم به مادرشوهرت پیام بده ببخشین مزاحمتون شدیم ما رفتیم خونه

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
همه کار براشون کردم نمیدونم چه مرگشه

دیگه هیچکار نکن

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹
اجبار در چه حدی بود که موندی خونش.. سعی کن دیگه خودتو تو این شرایط قرار ندی... کمتر برو بیا...

ماشینمون خراب شد وسیله نداشتیم بریم شوهرمم رفت دنبال ماشین

شادی روح عموی جوونم صلوات

چه توقعی داری  ول کن برو برای خودت چایی دم کن تلویزیون نم روشن بشین پاش‌  خودتو ناراحت نگیر خوشحال گیشه   بس که مردا پیش ماماناشون چقلی ما رو میکنن  مطمئن باش

خونه یه شما از مادر شوهرت خیلی دوره،اگه نزدیکه برگرد خونه

2706