2733
2739
عنوان

بچمو تو مدرسه زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 12668 بازدید | 142 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدیر ومعاون وناظم ها باید مراقب بچه ها باشن 

شما به اونا سپردین اونام ب خدا....بیخیالن

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2728
اخه این از پشت سر یهو اومده دستشو انداخته گردن این میگه مامان‌تا پاهام سست شد افتادم بعد ولم کرد

من  بچه م کوچیک بود میبردمش پارک بعد اونجا یه مدرسه ابتدایی دو شیفته بود  میرفتم بچه ها را نگاه میکردم قبل صف بستن ... هممممش در حال بدو بدو بودن این میزد تو کله اون . اون پابند میکرد برا این .. خلاصه دیگه اونا بحساب خودشون دارن بازی میکنن ... باید شما پسرتو راه بندازی ... بقول خانوما بفرست کلاسای رزمی و...

یچیزی بگم خیلی کاربرد داره  من کلاس اول دبستان که بودم ینفر بود منو میزد چند دفعه مادر بزرگم اومد مدرسه ولی درست نشد که نشد هرچی باهاش صحبت کرد بعد یبار داداشم اومد مدرسه به دختره گفت بعضی بچه ها لیلارو مسخره میکنن یا اذیتش میکنن و ازش خواست که مراقب من باشه (اصلا دعواش نکردا) از اون موقه همیشه حواسش به من بودو اذیتم نمیکرد اینو امتحان کن شاید جواب داد

2740

بابا نگین مدیر ناظم چکارن.مدیر ناظم که نمیتونن حواسشون به ۳۰۰تا بچه باشه بعدم به بچه ها به هم تو میگن یکیشون میپره دفتر مدیر ناظم نمیفهمن که کی واقعا ادیت شده و کی داره لوس بازی درمیاره.عزیزم مشکل پسر شما خودشه.انقد مظلوم بازی دراورده که همه براش قلدری میکنن.یادش بده دفاع کنه.دختر منم سومه.هرروز میاد میگه با فلانی دعوا کردم.دوتا میخوره دوتام میزنه تموم میشه میره

با بچه طرف نشو  چون اونا دوتا بچه بودن شما بزرگی

نمیدونم شایدم شما درست میگی .ولی پسرم میگه مامان از پشت سر گلومو گرفت ول نکرد تا پاهام سست شد افتادم بعد ول کرد صورتش قرررررمز چشماش پوووف.بخدا اگه میدیدیش خودت میومدی بجام میرفتی مدرسش

جرچیل تعریف می کنه یه بار تو مدرسه کتک خورده 

اومده پیش پدرش شکایت 

پدرش فقط بهش گفته واقعا توقع نداشتم انقدر ضعیف باشی و نگاش کرده 

بعد میگه خودم رفتم با همون بچه ها دوست شدم و این باعث شد دیگه کتک نخورم 

ته پدرش دفاع کرده ازش نه خودش کسی و زده این و میگن سیاست

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2706