2752
2734
عنوان

بچمو تو مدرسه زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 12685 بازدید | 142 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام عزیزم ببین تو همسایه هات کسی بچه ای نداره با این هم مدرسه باشه  همکلاسی یا یسال اینور اونور.....ازش بخواه هوای بچه تو تو مدرسه داشته باشه.....

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
بعید میدونم ،تو مدرسه که فقط بازی میکنن و خیلی آروم تر از پسران،نهایتا یه فحش و قهر و اینا باشه ،دیگ ...

ولی بعضیاشون خیلی مزخرفن یعنی باورت نمیشه اینا بچه باشن مثل این زنای پاچه ورمالیده دست به کمرن

دیدم که میگم 

فوضول. خاله زنک. مسخره کن. پر ادعا .

قشننننگ شخصیتای مادرو برمیدارن دختر بچه ها 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
خیر نبینه جداشدم

شاید ب خاطر همین  ک اعتماد ب نفس نداره  

مدرسه مشاور نداره باهاش حرف بزنی 

ب پسرت بگو تو خیلی قوی هستی  میتونی  مواظب دوتامون باشی  

خیلی  نو خونه ازش تعریف کن

بگو هر کی توورو زد تو هم بزن  

یکی زد یکی  بزن 

فقط توو چشمو چال طرف نزنه 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
خداروشکر ما دختر داریم🤗واقعا پسرا چرا اینهمه وحشی ان؟؟ همینا میشن دوروز دیگه مرد زندگی و زناشونو کت ...

والا زمان دبیرستان من یه اکیپ دختر اول دبیرستانی بودن بیا و ببین ..مدیر مدرسه یبار گفت شما دست پسرا را از پشت بستین ... یه گروه پنج شش نفره بودن افتضااااح ها افتضاااح 

.حالا دختر و پسر نداره هر دو نگرانیای خودشونو دارن 

.الان دختر داییم دخترش کلاس دومه و میگه یکی از بچه ها از اول سال خوراکیاشو با دخترم عوض میکنه .بی اجازه دست میبره تو کیفش ..اینم مجبور شده بود رفته بود خودش دختره را تهدید کرده بود ...حالا پسرا فیزیکی همو میزنن دخترا هم روحی همو اذیت میکنن...کلا سخته بچه داری

بعید میدونم ،تو مدرسه که فقط بازی میکنن و خیلی آروم تر از پسران،نهایتا یه فحش و قهر و اینا باشه ،دیگ ...

دخترا هم بد شدن.خواهرم دبیرستانه میگه هر روز بچه های کلاسشون  دعوا دارن تازه فحش ناموسی هم بهم میدن.ناظمشون رفته بوده جداشون کنه هم فحش خورده و هم کتک.زمان ما از چهره مدیر و ناظم میترسیدیم. تو خیابون میدیدیمشون الفرار.ولی حالا بچه ها خیلی پرو شدن.

والا زمان دبیرستان من یه اکیپ دختر اول دبیرستانی بودن بیا و ببین ..مدیر مدرسه یبار گفت شما دست پسرا ...

بچه ها تربیت ندارن ک 

فقط بلدن بچه رو ب دنیا بیارن

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

نوه عموم پسر خواهرمو زده بود اینم میترسید ازش کلا پسره وحشی بود ... یبار ک خواهر زادم کنارم بوو اونودیدم گفتم تو مبینو زدی از ترس تو جاش خشک شد گفتم یکباره دیگه فقط یکبار دیگ ببینم دست روش بلند کردی چنان میزنمت ک ندونی از کجا خوردی بعدم ب خواهرزادم گفتم بیفت دنبالش اونم میدویید دیگ اخرین بارش شد😀😀😀😀