2733
2734
عنوان

بچمو تو مدرسه زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 12685 بازدید | 142 پست
پس اون مدیر و ناظم چه غلطی میکنن تو مدرسه همون دیروز با اون قرمزی میبردیش پیش مدیر میگفتی شما مسئولی ...

بچم پدر نداره خودمم چندبار رفتم  ولی میگن نمیتونیم که همش دنبال پسرت باشیم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنگ تفریح پسر بچه ها رو دیدین 

دور از جونشون انگار زامبی از زندان دراومدن 😨😨😨😨

پسر منم خیلی هول میدن میفته زمین 

پسرمم استاد سوراخ کردن زانوی شلواره😒😒😒

خسته شدیم انقد شلوار خریدیم 

از یه طرف هم اصلا دوست ندارم وحشی بازی یاد پسرم بدم بدم همش میترسم خدایی نکرده موقعی که از خودش دفاع ...

عزیزم تو این دنیا تو این زمون نخوری میخورنت ب بچه ت هم زدن یاد بده هم بگو هر کی خواست بزنه چکار کن یعنی چی ک نمیخوام بچم وحشی بشه ؟؟؟من پسرم 2 سالشه کافیه یکی بزنتش بهش گفتم هرررررکی زد عین بز نگاه نکن بزن صدا خر بده ... الانم کطی طرفش نمیخواد چون زدن دیدن میزنه جرات ندارن بیان بزنن از طرفی ام کسی بخواد کاری بکنه ب من نگاه میکنه با بغض میگه مامان منم نگاه میکنم میگم چیکار کنم خودت یکاری کن اونم کارشو میکنه 

2731
میترسم کار دستم بده

نه باید یاد بگیره از خودش دفاع کنه 

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

وا ببخشی غلط میکنن چنین‌بلایی سر پسرت بیارن اونوقت دفتر مدرسه چکارن ؟! برو پیش مدیر بگو چه  وضعشه من بچمو ب شما سپردم نکنه توقع دارین خودم‌بیام مدرسه تمام‌وقت مراقب باشم‌کسی نزنتش

چن‌وقت پیش برای دختر منم همین موضوع بود من و‌باباش رفتیم مدیر خیلی جدی گرفت و هم‌ اون بچه توبیخ شد هم والدینش احضار شدند و تعهد دادن 

خدایا شکرت برای همه چیز
بچم پدر نداره خودمم چندبار رفتم  ولی میگن نمیتونیم که همش دنبال پسرت باشیم .

خب راست میگن مدرسه پسرانه همینه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
میترسم کار دستم بده

نه،،، عه،،، این چه حرفیه؟ بچه‌ات نمیتونه از خودش دفاع کنه،،، اونوقت میگی کار دستم بده.

یادش بده،،، که در چه جاهایی باید از فنش استفاده کنه،،، نه اینکه به هرکی رسید یه مشت نثارش کنه که.

من تجربه‌اش رو دارم، در ضمن از نظر درسی هم پسرتو قوی کن.

دیگه هیچکی جرآت نمیکنه، بهش حرف بزنه،،، مدیر و معلمام همش هواشو دارن.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸

استارتر من این قضیه برای خاهرم ک هفت ساله است پیش اومد دخترای مدرسه شون پول تو جیبی و خوراکی هاشو میگرفتن گفته بودن اگه ندی بهمون میزنیمت چند دفعه هم دیدم ناخنش کشیدن منم جیگرم کباب شد روز بعدش بچه یه ماهه مو مذاشتم خونه مامانم رفتم سراغ دختره قشنگ دعواش کردم بعد به مدیرشون گفتم بعد مدیر اومد اعتراف گرفت دختره از من ترسید چون تهدیدش کردم اگه یه بار دیگه اشک خاهرمو در بیاره اونوقت میدونم چیکارش کنم از اونجا به بعد خاهرم خوب شد وگرنه عین افسرده ها میومد خونه با چشمهای اشکی

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
خیر نبینه جداشدم

اها فکر گردم فوت شده 

خیلی سخته بچه دست تنها بزرگ کردن درکت می کنم

ولی به هر حال من مظلوم بودن و ترجیح می دم به زدن

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!