2737
2739
گلم حرفت متين! كاري رو كه بايد انجام ميدادن و وظيفشون بوده و قول داده بودن حالا به هزار دليل انجام ...

نه قهرودعواکه نمیکنم باشوهرم چون بنده خداخودش درگیره حسابی،درکش میکنم..

امابخدامنم آدمم یسری دوستان اصلادرک نمیکنن آدموپشیمون میکنن ازپُست گذاشتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
کدوم قدیم عزیزم؟ اون ک حضرت زهرا بود جهاز داشت همراش بعضی از نقاط ایران بله داماد جهاز میاره خودمونم ...

چطور خانواده دختر باید خرج کنن ولی خانواده پسر نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربری قدیمی ام نمیدونم چرا ترکیدم 😐😐برای جور شدن جهیزیم یه صلوات میفرستین مرسی😳
نه قهرودعواکه نمیکنم باشوهرم چون بنده خداخودش درگیره حسابی،درکش میکنم.. امابخدامنم آدمم یسری دوستان ...

اشكال نداره اون بنده خداها هم منظوري ندارن شما بگذر

آفرين معلومه هم شما هم همسرت آدماي بااخلاقي هستين

احترام پدر و مادرش رو تحت هرشرايطي داشته باش پيش خانوادتم مخصوصا پدر ومادرت اين مسائل رو نگو اونا همينجوري هم دل تو دلشون نيس، بسپار به خدا

سه تاتیکه یخچالووتلویزیون وفرش

همونم والاجونشونوگرفتن تاخریدن،

مادرشوهرمن کلاخیلی بدجنسه ینی یه کارایی میکنه تاتوروبسوزونه

بازیسری دوستان میگن نبایدشاکی باشی!!

2740
تیکه های سنگین شما چی گرفتی؟! 

پدرمن همه چیییی خرید

حتی منم ازپولای مجردیم چون سرکارمیرفتم توجهیزیه بهشون کمک کردم پدرمن حتی کولرگذاشت توجهیزیم..چی بگم دیگه☹

همونم والاجونشونوگرفتن تاخریدن، مادرشوهرمن کلاخیلی بدجنسه ینی یه کارایی میکنه تاتوروبسوزونه بازیسر ...

اگ خودشون خریدن ک باز خوبه

شوهرمن ک همجیشو خودش خرید

اگ پولیم بدن جون به لبش میکنن ولی شوهرم هیچی بمن نمیگه از خانوادش کلا خیلی حفظ ظاهر میکنن

همونم والاجونشونوگرفتن تاخریدن، مادرشوهرمن کلاخیلی بدجنسه ینی یه کارایی میکنه تاتوروبسوزونه بازیسر ...

عزیزم شوهرت خونه ماشین الان نداره؟ خب بگه پدرش بالا خونه خودشو بده ب شما با پول خودتون بسازید دیگه ن سیخ میسوزه. ن کباب

پدرمن همه چیییی خرید حتی منم ازپولای مجردیم چون سرکارمیرفتم توجهیزیه بهشون کمک کردم پدرمن حتی کولرگ ...

خب نباید میزاشتی که انقدر حرص نخوری

من ک زرنگ بازی ببینم ازشون از جاهای دیگ خودمو آروم میکنم 

اشكال نداره اون بنده خداها هم منظوري ندارن شما بگذر آفرين معلومه هم شما هم همسرت آدماي بااخلاقي هست ...

من احترام نگه میدارم امانمیبخشم هیچوقت مامانشونمیبخشم

چه سرعقدچه عروسی بهترین روزامونوزهرمارکرد

مگه میشه خدانبینه؟مگه میشه سردختراش نیاد محاااله 

پدرمن همه چیییی خرید حتی منم ازپولای مجردیم چون سرکارمیرفتم توجهیزیه بهشون کمک کردم پدرمن حتی کولرگ ...

پول پیشی ک میخاید بدین بابت خونه رهن کردن برا ساختن بالا سرخونه پدرش خرج کنه فوقش بگید پولشم میدیم کم کم

خب نباید میزاشتی که انقدر حرص نخوری من ک زرنگ بازی ببینم ازشون از جاهای دیگ خودمو آروم میکنم 

دست من نبود،اگه ب من بودکلاجهیزیه نمیبردم،بابامامانم ی اخلاقی دارن دستشونم نباشه سنگ تموم میذارن توهرچیزی

خیلی باهاشون بحث کردم اماخب کوگوش شنوا

میگن مابه اوناچیکارداریم ماداریم واسه دخترمون میکنیم

2706