2733
2734
چطور خانواده دختر باید خرج کنن ولی خانواده پسر نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هرکس ی نظری داره من خودم اصلا دوس ندارم زیر منت خانواده شوهرم برم تو هیچ شرایطی اصلا از حرفو متلک و منت خوشم نمیاد چون همه مثل هم نیستن بعضیا خییلی منت میزارن ک پسرمون اگ الان واسه خودش کسی شده بخاطر اینه ما بهش دادیم خوشم نمیا. ازاین حرفا حاضرم بمیرم ولی نشنوم اینجورچیزا

دست من نبود،اگه ب من بودکلاجهیزیه نمیبردم،بابامامانم ی اخلاقی دارن دستشونم نباشه سنگ تموم میذارن توه ...

دمشون گرم ک به اونا کار ندارن خدایی

ولی خب الان باعث شدن تو آنقدر ناراحت بشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شوهرت خونه ماشین الان نداره؟ خب بگه پدرش بالا خونه خودشو بده ب شما با پول خودتون بسازید دیگه ن ...

ماشین که خودمون کارکردیم خریدیم والامامانش میگ هرچی داریدازمنه

پس اندازم داشتیم واسه خریدخونه که یهوهمه چی گرون شد

ترجیح دادیم بریم رهن فعلا،خدایی هیچیومدیون اینانیستیم؛شوهرم دوس نداره بااینایجازندگی کنیم پولم نمیدن واسه ساخت 

دست من نبود،اگه ب من بودکلاجهیزیه نمیبردم،بابامامانم ی اخلاقی دارن دستشونم نباشه سنگ تموم میذارن توه ...

الان بیشتر ازینک 20 تومن دادن ناراحتی 

یا اخلاقای دیگه ای هم دارن؟! 

2728

اخی الهی خدا حفظشون کنه 

کاربری قدیمی ام نمیدونم چرا ترکیدم 😐😐برای جور شدن جهیزیم یه صلوات میفرستین مرسی😳
هرکس ی نظری داره من خودم اصلا دوس ندارم زیر منت خانواده شوهرم برم تو هیچ شرایطی اصلا از حرفو متلک و ...

خب جالب اینجاست به مام ندادن هیچی هیچیییی

امابازم میشینه صاف صاف توچشمم نگاه میکنه مامانش میگ ماشینتون ازمنه،پس اندازداریدازمنه

الان بیشتر ازینک 20 تومن دادن ناراحتی  یا اخلاقای دیگه ای هم دارن؟!

اووو ازخوبیاشون که تاصبح بگم کم گفتم😂😂

کلاسعی میکنم حرص نخورم خصوصاجلوخانوادم اماخب امشب دلم پربود اومدم یه تاپینگ زدم ببینم چن نفرمث منن😂اعتقاددارم خداجای حق نشسته وخوب جواب آدمای ظالمومیده

خب جالب اینجاست به مام ندادن هیچی هیچیییی امابازم میشینه صاف صاف توچشمم نگاه میکنه مامانش میگ ماشین ...

منم واسه این حرفا خوشحالم هستم ک چیزی کمک نکردن ...جای شما بودم با پول وام ازدواج و همینقدی ک پس اندار داریم زمین میخریدیم کم کم میساختیم فوقش یسال عروسی میوفتاد عقب ولی با خیال راحت میرفتین سر زندگی

2740
منم واسه این حرفا خوشحالم هستم ک چیزی کمک نکردن ...جای شما بودم با پول وام ازدواج و همینقدی ک پس اند ...

دیگ سه ساله عقدیم نمیشه بیشترعقدموند،دادبقیه دراومده

من که به خودموشوهرم اعتقاددارم یسال رهن بشینیم خونه میخریم بعدش،شوهرم خودشم میگه روزاولی ک اومدخاستگاریم سربازبودالان هرچی داره ازمنه،به کمک منه..

امانمیشه زورگوییای آدماروبه همین راحتی دیدوگذشت،حتی دل شکوندناشونو..کی یادش میره؟کی قلب شکستش دوباره جوش میخوره؟نه بخاطرخرج نکردن بخاطرحرفاشون