2733
2734

[QUOTE=114875787]عزیزم خانواده همسرمن وقتی اومدن خاستگاری گفتن ماشین وخونه میخریم واسه پسرمون دوماه بعدعقدزدن زیرش ...[/QUOTعزیزم ظاهرا شما الان خیلی عصبانی هستی وکلا خارج از منطق بحثمیکنید ....پیروز باشید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مگ میشه عروس جهاز نداشته باشه ک توش کلی حرف ار طرف خانواده خود عروسه حرف الکی نزنید ترخدا شما زنید ق ...

زمان قدیم پسرباخودش جهیزیه میاورد حداقل وسایل موردنیازواسه زندگی،حرف وحدیثیم نبودهمون طورکه خیلی ازنقاط ایران هنوزم پسرهمه چیومیده..اماالان پدرعروس میده تازه جای دست دردنکنه حرف مفتم میزنن..چرامتوجه نمیشی بحث وظایفه اگه پدرمن جهیزیه میده انتظارداره پدرهمسرمم دس توجیب مبارکش کنه این کجاش زیاده خواهیه؟

سوهرت چند سالشه...ولا خوش بحالت پدر شوهر بهت ۲۰تومن دادا...من شوهرم وقتی عروسی کردیم ۲۹سالش بود همه ...

بخدا. ماهم همینجور ی پوست تخم ندادن هیییییچی شوهرمم نارحت نبود حالا اون ک بچشونه ناراحت نشد من ناراحت شم چ دلیلی داره دلشون نخاست بدن اصلا بالاتراز اینه واقعا؟؟؟ بدرک حالا اونا ندادن ماخودمونم. ب جایی نمیرسیم؟ فکرتو درگیر این چیزانکن اصلا عزیزم

2731
اون ک حضرت زهرا بود اگ بخونید همراش جهاز داشت نمیدونم از کدوم قدیم جهاز با پسرا بود...بعدم جهاز ی سر ...

ببخشید ولی ربطی به سربلندی نداره. اتفاقا من که جهازم رو با شوهرم دوتایی خریدیم عروس قومیتی شدم که جهاز سنگین میبرن و جشن جهیزیه دارن. ولی کسی تاحالا چپ نگاهم نکرده چون شخصیتم رو جوری نشون دادم که جرات نکنن چیزی بگن .الانم شدم الگوی دخترای فامیلشون که جهیزیه نبرن و این جشن های بیخور جهیزیه و سیسمونی و پاتختی و اینها رو نگیرن

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
زمان قدیم پسرباخودش جهیزیه میاورد حداقل وسایل موردنیازواسه زندگی،حرف وحدیثیم نبودهمون طورکه خیلی ازن ...

کدوم قدیم عزیزم؟ اون ک حضرت زهرا بود جهاز داشت همراش بعضی از نقاط ایران بله داماد جهاز میاره خودمونم یکی از اقوام زن همینجور طایفه ای شد همه جهاز رو داماد خرید ولی روز اول گفتن جهاز با ما ولی طلا رو باید بدین 70ملیون خانواده عروس طلا خریدن براعروس ...حالاپولی باید خرج بشه چ طلا چ جهاز 

والا بخدا. میرن زن پسری میشن که توان ازدواج نداره. بعد یا باید برن زیر بلیط دیگران تا خرج کنن براشون ...

من شوهرم ناتوان مالی نبوددوست عزیز

از۱۳سالگی روپای خودش وایساد

اماعروسی دیگ وظیفه خودش نبود

چون براداداشش گرفتن براخواهرش کردن 

کدوم قدیم عزیزم؟ اون ک حضرت زهرا بود جهاز داشت همراش بعضی از نقاط ایران بله داماد جهاز میاره خودمونم ...

حضرت زهراجهازداشت امابراش کنیزگرفت همسرش درقبالش دراصل اون زمان جهازبامردبود،یه سرچه میتونی سرچ کنی بخداااهیچ اتفاقی نمیفته

من شوهرم ناتوان مالی نبوددوست عزیز از۱۳سالگی روپای خودش وایساد اماعروسی دیگ وظیفه خودش نبود چون ب ...

گلم حرفت متين!

كاري رو كه بايد انجام ميدادن و وظيفشون بوده و قول داده بودن حالا به هزار دليل انجام ندادن، تجربه شخصيم ميگه كه به روشون بيارين ولي حرص نخور فقط زندگي به كام خودت و همسرت تلخ ميشه 

قهر و دعوا هم جواب نميده، هرچقد از دستتون برمياد كمتر زيادتر انجام بدين، به سلامتي برين سر زندگيتون، باور كن خدا هزار برابرش خير و بركت براتون ميفرسته

ببخشید ولی ربطی به سربلندی نداره. اتفاقا من که جهازم رو با شوهرم دوتایی خریدیم عروس قومیتی شدم که جه ...

عزیزم حرفای شما درست ولییی نه واسه هر مردی 

به نظرم کمتر مردیه که بگه نمیخاد خانوادت جهاز بدن بریم دوتایی بخریم

2706