2737
2739
عنوان

بهترین دستپخت را کدوم شهر دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 2768 بازدید | 175 پست
اخه  مارفته بودیم  مسافرت توشهرشون مهمون بودیم  بخاطر همین دیگه  هرگز نرفتیم باا ...

ربطی نداره عزیز من یه بار اصفهان رفتم از بر خوردشون خوشم نیومد  و چند سال بعد رفتم گیر ادمای خوبی افتادیم

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
با ما هم رفتار خوبی نداشتن تبریزی ها  کلا ترک ها  نمیدونم چرا  همیشه از عنوان کردن ...

اوناییکه  فارسی صحبت کردنشون سخته ، اعتماد به نفسشون کمه و جواب نمیدن یا بد برخورد میکنن وگرنه بقیه اشون خوب برخورد میکنن.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرمنم  ک دستپخت ذاتی  وااقعااا  ب شهر و قوم  ترک و لرو فارس و عرب ووو ...نیست توذات  ادم واقعا

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2731
اخه  مارفته بودیم  مسافرت توشهرشون مهمون بودیم  بخاطر همین دیگه  هرگز نرفتیم باا ...

ما هم دیگه نرفتیم توبه کرد بابام 😐

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
اوناییکه  فارسی صحبت کردنشون سخته ، اعتماد به نفسشون کمه و جواب نمیدن یا بد برخورد میکنن وگرنه ...

والا نمیدونم 

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
من دستپخت تبریزی ها را نخوردم ولی دستپخت جنوبی ها را خوردم خیلی دوس داشتم

حالا من تاحالا دستپخت جنوبی هارو نخوردم خیلی دوست دارم بخورم

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
بنظرمنم  ک دستپخت ذاتی  وااقعااا  ب شهر و قوم  ترک و لرو فارس و عرب ووو ...نیست ...

من نه به خاطر تعصب واقعیتش اینه که ترکه خیلی به جزییات حساسسن با دقت اشپزی میکنیم واسه همین دست پختمون خوبه ولی ترشی فقط شمالیا

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
2740
ربطی نداره عزیز من یه بار اصفهان رفتم از بر خوردشون خوشم نیومد  و چند سال بعد رفتم گیر ادمای خو ...

درسته حق باشماست   ... شاید عده ی کمی  ذهنیت  ادم و نسبت ب ی جابدکنن   ولی واقعا  خوب و بدهمه جاهست ...همین طورک شما  معلومه چ خانوم باشخصیت و فهمیده ای هستی 😍

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

تبریزیا تو کدبانوگری و خانه داری و مدیریت منزل بیست بیستن من هیچ ربطی ب تبریزیا ندارم ولی یه مدت اونجا زندگی کردم. بسیار تمیز و منظم هستن فقط مشکلشون اینه یکم دارن وسواسی میشن و این زندگی رو برای خودشون سخت میکنه. دوم هم مرداشون هم چون همیشه مامانهای کدبانو داشتن سحت گیرن ولی مردای شهرهای غیرترک خیلب اسونگیرتر هستن

من نه به خاطر تعصب واقعیتش اینه که ترکه خیلی به جزییات حساسسن با دقت اشپزی میکنیم واسه همین دست پختم ...

من از مامانم دستپخت تبریزی و از مادر شوهرم دستپخت شمالی رو یاد گرفتم .همه از دستپختم تعریف میکنن .

ترشی ولی  چون عشقمه درست میکنم بدون اینکه از کسی یا بگیرم و خیلی به دستم می‌افته.

من نه به خاطر تعصب واقعیتش اینه که ترکه خیلی به جزییات حساسسن با دقت اشپزی میکنیم واسه همین دست پختم ...

راستش نخوردم   واجب شد یبار دست پخت عزیزان ترک زبان و بخورم😎😍

تبریزیا تو کدبانوگری و خانه داری و مدیریت منزل بیست بیستن من هیچ ربطی ب تبریزیا ندارم ولی یه مدت اون ...

آفرین به خاطر همین وسواس و چشمو هم چشمی رفتو امداشون خیلی کم شده

راستش نخوردم   واجب شد یبار دست پخت عزیزان ترک زبان و بخورم😎😍

وای من وقتی دوستهای ترکم رو دعوت میکنم استرس دارم همه چیر تکمیل باشه ولی دوستهای فارسم ک میان خیلی ریلکس و بی خیالم خودشون هم پا میشن یه چیز میارن میخوریم😂😂

2706