2733
2734
عنوان

بهترین دستپخت را کدوم شهر دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 2768 بازدید | 175 پست
چه جالب  خدا حفظش کنه  نه میدونین یه فکر منفی ازشون مونده تو ذهنم

اخه بعضی به خاطر یه سری توهین ها که تو جوک ها میگن ذهنیت مثبتی ندارن ولی بیشترشون یا بلد نیستن یا دوست ندارن فارسی حرف بزنن

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
اره تو مهمونیوهاشون خیلی ریختو پاش دارن   مثلا تو عروسی هاشون ک ماهایی ک وصعمون خوبه مرغ میدیم ...

لر ها خیلی خوشدلن.خیلی ها.اصلا یه مهربونی ساده دلی ذاتی دارن.خیلی هم پشت همن

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله عزیزم  انشالله یه نفر مثل شما با شخصیت گیر ما بیاد😍

نظر لطف شماست گلم😍😍😍😍

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2728
لر ها خیلی خوشدلن.خیلی ها.اصلا یه مهربونی ساده دلی ذاتی دارن.خیلی هم پشت همن

اره من دانشگاه ک بودم چندتا دوست لر داشتم و کور اصفان و شمالی   همیشه لره هوامو داشت   کورده هم مث اون بود ولی این مثلا من درس نمیخوندم میگف میرم جات امتحان میدم 😬پشتم بود  بااین که من بااصفانیه صمیمی تربودمااا  ولی چندمدت دانشگاه نرفتم دیدم اصلا منو تحویل نمیگیره و باکسای دیع بودش😐بدجور بی وفابود هیچوقت دیگه نگاش نکردم  خیف اون درددلایی ک میکردم باش😖

اره من دانشگاه ک بودم چندتا دوست لر داشتم و کور اصفان و شمالی   همیشه لره هوامو داشت   کور ...

خودت اهل کجایی؟ اره شوهرم منم چند ماه تو اصفهان زندگی کرده بود مبگفت صمیمی و خونگرم نبودن حداقل اونایی که دور و برم همسرم بودن

خودت اهل کجایی؟ اره شوهرم منم چند ماه تو اصفهان زندگی کرده بود مبگفت صمیمی و خونگرم نبودن حداقل اونا ...

تهرانم عزیزم    اره چندتا دوست داستم اصفهانی  جاالبه خانوادم قبلش گفتن با اصفهاتی دوی نشو   گفتم ایناهمش حرفه    انقدباهم صمینی بودیم ک میگفتن لیلی مجنون  ولی واااقعا نفهمیدم ی ماه دانشگاه نرفتم بعد ک رفتم دیدم سردد بود اصلا طرفم نیومد دیگه منم هیجی نگعنم  چقد ناراحت و پشیمون شدم بابت دردو دلایی ک کردم😫😩

تهرانم عزیزم    اره چندتا دوست داستم اصفهانی  جاالبه خانوادم قبلش گفتن با اصفهاتی دوی ...

اشکال نداره عوضش تجربه کسب کردی من شوهرمو میخواستن انتقال بدن راضی نشدم برم‌تهران اول به خاطر دوری از خواندام و دوم اینکه خیلی به شهرم عادت کردم و دوم به خاطر ترافیک زیادش  ولی خو تهرانی ها عادت کردن بهش و شما ها شهر دیگه راحت نیستین

2740
مام یباررفتیم مسافرت  تو اسکان مدارس بودیم   یادم نمیره هیجوقت    ی خانمه ترک بو ...

واااای نگو😢😢😢😦😦😦😦😳😳😳

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "