2737
2739
عنوان

شام چی درست کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 71 پست
هومس درست کن.یا خورشت داوود پاشا.یا فاسولیه

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم فستجون بعد از مدتها گذاشتم

میتونی سبی زمینی رو بپزی 

با پیاز رنده و یه دونه تخم مرغ و اردسوخاری و سبزیجات معطر مخلوط کنی و سرخ کنی 

من دیشب درست کردم

بد نبود 

عضو تاپیک مانکن های زیبا گروه قرمز وزن شروع ۹۵ 👀 هدف اول --» ۹۰ 👀 🔒هدف دوم --»۸۵ 🔒👀 هدف سوم--»۸۰👀🔒 هدف چهارم --» ۷۵🔒👍
2731
آب گوشت مارچوبه هم بد نیست هااااا    

🤢🤢🤢

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
سیب زمینی شکم پر درست کن

سیب زمینی خودش چیه حاملش چی باشه😂😂😂

2738
سیب زمینی پخته با کالباس یا سوسیس سرخ کن. زیز ریز. حالا خواستی تو جغفری بزن. هر چی خواستی. ذزت. هر چ ...

عزیز یادم رفت سیب زمینی رو مربع مربع کنی شیک تر میشه. اور هم طعم شوید دوست داری میشه بریزی. اگر هم دو به شکبودی بین سالاد و آلویه. هر کدوم دوست داری درست کن

سمبوسه بذار...سیب زمینی ابپز کن با کمی جعفری گشنیز و بذار تو نون لواش و سرخ کن

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
دستور تهيه پليز مواد كه توش ميخوابوني و مدت و درجه فر با فويل يا بي فويل رو سيخ؟     ...

😂😂😂😂😂

روغن زیتون . پیاز . فلفل سیاه‌ . زردچوبه.  سس قرمز . سس فرانسوی.  ۴ ساعت تو این مواد. بعد بدون فویل میزارم تو ظرف سرامیک  ۴۵ دقیقه تو فر‌ ۱۸۰ درجه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
سمبوسه بذار...سیب زمینی ابپز کن با کمی جعفری گشنیز و بذار تو نون لواش و سرخ کن

دیشب خوردیم خونه مادرشوهر

من خودم فستجون بعد از مدتها گذاشتم میتونی سبی زمینی رو بپزی  با پیاز رنده و یه دونه تخم مرغ و ...

بعد همشو یه دفعه ای ریختی توی ماهیتابه یا این که مثل کتلت کف دست کف دست گذاشتی و سرخشون کردی؟؟؟ 

خدایا مرسی  

[QUOTE=114817741]چی چی؟ [/QUOTE]

سیب زمینی اب پز کن بعد بکوب یا رنده کن 

بعد با دست فرم بده بهش هرموادی ک خواستی بزار داخلش بعدم بزار فریز بعد دربیار و تو ارد و ارد سوخاری و تخم مرغ سرخ کن

Are you lost baby girl?