2733
2734
عنوان

شام چی درست کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 71 پست

شاید کباب تابه ای مرغ درست کردم حوصله ندازم

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
دیشب خوردیم خونه مادرشوهر

عه خب سیب زمینی و کالباس سرخ کن دوتا تخم مرغم بشکن روش و قاطیش کن و روشم پنیر پیتزا بریز...

یا کوکو بذار

شوید پلو باکنسروماهی

الویه

دمی 

خورشت ک نمیرسی دیگ...

میتونی سیب زمینی ابپز کنی بعد نصفش کنی توشوخالی کنی با گوشت چرخی و پیاز سبزی معطر و قارچی کالباسی پرش کنی و روشم پنیر بزنی بندازی تو فر بپزه

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😂😂😂😂😂 روغن زیتون . پیاز . فلفل سیاه‌ . زردچوبه.  سس قرمز . سس فرانسوی.  ۴ ساعت تو ای ...

متشكرم   عزيزم

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
2738
بعد همشو یه دفعه ای ریختی توی ماهیتابه یا این که مثل کتلت کف دست کف دست گذاشتی و سرخشون کردی؟؟؟  ...

مثه کتلت

عضو تاپیک مانکن های زیبا گروه قرمز وزن شروع ۹۵ 👀 هدف اول --» ۹۰ 👀 🔒هدف دوم --»۸۵ 🔒👀 هدف سوم--»۸۰👀🔒 هدف چهارم --» ۷۵🔒👍
عجب ایده هایی دادی دلم خواست امشب درست میکنم مرسی😍

نوش جونت عزیزممم

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌