2733
2734
عنوان

باورم نمیشه این منم که دوتابچه دارم😢😢😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6497 بازدید | 322 پست
من درکت میکنم ولی عشقم ماک از خدا بیشتر نمیدونیم خدا صلاح ادمارو در نظر میگیره. احتمالا خیر و خوبی ...

ولی من ازوقتی ناخواسته حامله شدم خداروفراموش کردم😢😭

میدونست چقددلم پسرمیخواست

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برامن شیربه شیرنیستن فاصلشون تقریبا۶ساله ولی دومیم ناخواسته بود

برا من الان ۲سال نیم و یکسال دو ماه هستن 😍منم همش قبل بچه کلاس و باشگاه دنس و مدام خرید بودم اصلا شاید هفته ای دوبار فقط خونه خودم شام بودم کلا بیرون بودیم ولی خداروشکر هم سختی داره هم شیرینی ❤❤❤❤

من برام دختر و پسر فرق نداره 

ولی همیشه گفتم خدا بهم دومی رو خواست بده از یه جنس بده

دوتا بچه دوتا جنس اصلا خوب نیست

شما هم نگران نباش در اینده میفهمی خدا چقد دوستت داشته

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
2731

من الان سه تا فرشته دارم، هر سه هم خودم با ذوق و شوق اقدام کردم برای بارداری و برای چهارمی هم اگر خدا بخاد برنامه ریزی دارم، و همیشه افتخار می کنم ب اینکه مامان سه‌تا کوچولو هستم، جنسیتشونم برام فرقی نمی‌کرد، اولی و دومی همینجوری پسر شدن ولی سومی رو تو روز خاص اقدام کردم گفتم اگه خدا خواست دختر بشه ک دختر دار بودنم تجربه کنم و شکر خدا شد، براشون برنامه ریزی کردم و اصلا ب مشکل نخوردم، شما هم اگه واقعا ب مادر بودنت ایمان داشته باشی و با عشق ب این قضیه نگاه کنی و برنامه ریزی داشته باشی، خیلی هم کنارشون لذت میبری

💗💗💗

دوست عزیز شما افسردگی باراری و در ادامه اش افسردگی زایمان داری.حمایت شوهرت خوبه ولی کافی نیست. بنظرم با یه مشاور صحبت کن کمکت میکنه . حیفه از این روزها لذت نبری. من یدونه بچه دارم پسره . اگر شرایط داشتم و قرار بود دومی رو بیارم قطعا دلم میخواست جنسم جور بشه و دومی دختر بشه .این یه چیز طبیعیه که دلت دوجنس رو بخواد . ولی حالا که نشده . پس از داشته هات لذت ببر

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

بازم خدا رو شکر کن خداوند دوستت داشته بهت بچه های سالم و راحت داده و ناباروری نداشتی . من 5 ساله ازدواج کردم و ناباروری داریم . نمیشه که نمیشه

درعوض زودی بچه هات بزرگ میشن و دوتا خواهر خوشگل و شاد میشن که با مادرشون تفاوت سنی کم دارن . من آرزوم بود تو سن کم مادر بشم چون با مادرخودم خیلی تفاوت سنی دارم و دنیاهامون فرق داشت و حتی نتونست برای جهیزیه خریدنم بیاد چون پاهاش درد میکرد . همیشه میگفتم کاش من با دخترم تفاوتم کم باشه . 23 سالگی ازدواج کردم اما تا الان که 29 سالمه هیچ خبری نیست . الان باید بچه دومم میومد نه در انتظار بچه اول باشم . وقتی یه روز جای من باشی هیچ وقت بابت موهبتی که خداوند بهت داشته ناشکری نمیکردی . تیپ و اندامت کم کم درست میشه نگران نباش . بازی دوتا دختراتو باهم ببینی دل باز میشه نگران نباش . بخند به زندگیت عزیزم و برای سلامتی دخترای نازت دعا کن

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤
2740
هعی روزگار،حکمت خدارو ببین،یکی مثل من ۳ساله داره زور میزنه و تمام وقت و پول و انرژیشو گذاشته که ماما ...

دقیقاااا،،،خدا وقتی مفت و مجانی و بدون رنج و زحمت نعمتی و بهمون میده قدرشونمیدونیم متاسفانه

ناسپاسی خاصیت انسانه البته

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

عزیزم من هم پسر دارم هم دختر

عزیزم بذار بهت مژده بدم که خانواده هایی که دو تا دختر دارن تو جامعه آماری روانشناسی خوشبخت ترین خانواده ها هستن

عزیز دلم قدر خودتو بدون که خدا بهت دختر داده

منم یه روزایی حال شما رو داشتم بعد پسر دومم

درکت میکنم

در مورد بدنت هم بگم ورزش کن .غذای خوب بخور

ولی به تبلیغات زیاد در مورد باس ن اینجوری سینه اونجوری .....توجه نکن

مگه  ما فقط همین بدن هستیم؟

این بدن مگه چند روز مهمون ماست؟ که براش کل زندگیمون غصه بخوریم؟

من درکت میکنم بارداری دوم ناخواسته بود ولی از ته قلب میخواستم پسر. باشه که خدا. حاجتم داد منم روحی ...

خوش به حالت منم ازاعماق وجودم ازش پسرخواستم ونداد

چندیال بودمهم ترین آرزوم بود

دیگه اعتقاداتموازدست دادم

به علم اعتقاددارم

اگه یه چیزایی رورعایت میکردیم پسرمیشد

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

الان طبیعیه این فکرا، بقول خودت افسردگی داری

ولی وقتی بزرگ بشن میبینی چجوری دخترهوای مادرشو داره.میشن رفیقات.

ایشالله عروسشون کنی .خیلی شیرینه به نظرمن.

خدابهت ببخشه

😢😢😢اصلاپی شدیه دفعه همه چی عوض شد دوتابچه سخته واقعا من که یه موقع دخترلوس خونواده بودم حالاشدم ...

این یعنی تو اینقدر توانایی داشتی که بتونی مسوولیت دوتا طفل معصوم وبه عهده بگیری

مگه با دوتا بچه نمیشه بچگی کرد هنوزم لوس بازیاتو داشته باش وبرا خودت عشق کن خیلی از همسنای تو الان حسرت تورو دارن

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2706