2737
2739
عنوان

ابگوشتام😣😣😣عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3515 بازدید | 220 پست
اره یه اب بزنی کافیه ولی بعضی خانوما مثل اینکه با برس میشورن یساعت میخیسونن باز میجوشونن باز فریز می ...

😁من ک فقط زیر اب میگیرم ک خون ابہ ھا برہ بعدم  میذارم ابکش بعضیا کارو خیلی سخت میگیرن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا شوخی؟؟خب سواله دیگه😑

نه مطمئنم شوخی میکنی

خودت میدونی گوشت چرخ شده را نمیشه شست

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2728
عزیزم قصابو کل گوشتو میشورن بعد خورد میکنن

قصاب جلو چشمم از یخچال گوشت رو برید گذاشت ت دستگاه.بعد منم اوردم خونه ت صافی گذاشتم ک دارم میشورم نریزه ولی بدترشدبعد دیگه اعصابم بهم ریخت کلا گوشت چرخکده نگرفتم چون بلدنبودم میگفتم بازهمونجوری میشه

من همیشه ازش میخوام که اول بشوره اون بنده خدا هم میندازه توآبکش ومیشوره بعد چرخ میکنه میده😅

خب دیگه اون احتمالا باهات اشناس این کارو میکنه

وگرنه 99 درصد نمیشورن

چون اگه ازقبل بشورن ک میگن خراب میشهرگوشت شسته تویخجالشون بمونه

اگرم همون موقع بشورن ک میگن اب داره بد چرخ میشه 

براهمین نمیشورنش قصابا

اخه گوشت رو میشه راحت اورد خونه شست ولی گوشت چرخکده رو قصاب خودش خورد میکنه قبلشم نمیشوره منم روم نم ...

عزیزم قصاب گوشتو وقتی ذبح کرد و پوستشو جدا کرد گوشتو ب قلاب اویزون میکنہ و کامل گوشتو میشورہ

2740
قصاب جلو چشمم از یخچال گوشت رو برید گذاشت ت دستگاه.بعد منم اوردم خونه ت صافی گذاشتم ک دارم میشورم نر ...

خودت چرخ کنی خیلی بهتره مطمئن تره من الان چندساله اینجوری میکنم بعضی وقتا که کم بگیرم وارزش درآوردن چرخ گوشت وبعدم شستنش نباشه به قصاب میگم گوشت رو میگیره زیرآب بعدچرخ میکنه

وزن ۷۶قد ۱۷۶   وزن هدف ۷۰
قصاب جلو چشمم از یخچال گوشت رو برید گذاشت ت دستگاه.بعد منم اوردم خونه ت صافی گذاشتم ک دارم میشورم نر ...

پیام قبلیمو فک کنم نخوندی میگم بعد از اینکہ پوست گوسفندو کند کامل گوشتو میشورہ

2706