2733
2739
عنوان

ابگوشتام😣😣😣عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3515 بازدید | 220 پست
باشه عزیزم هرطور که راحتین فکر کنین🌹. ولی واقعا سوال بوده واسم

ای بابا

خب اگر سواله نمیشورن قبل از چرخ کردن باید شست واینکه خودت چرخ کن هیچوقت نده قصاب معلوم نی چرخشونو چند وقت یه بارمیشورن چجوری میشورن

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
خب دیگه اون احتمالا باهات اشناس این کارو میکنه وگرنه 99 درصد نمیشورن چون اگه ازقبل بشورن ک میگن خر ...

مشتری چندسالش هستیم آره دمش گرم ولی بعضی وقتا احساس میکنم ناراحت میشه اخماش میره تو هم آخه یکم مسنه

وزن ۷۶قد ۱۷۶   وزن هدف ۷۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم قصاب گوشتو وقتی ذبح کرد و پوستشو جدا کرد گوشتو ب قلاب اویزون میکنہ و کامل گوشتو میشورہ

عه؟؟من فکرمیکردم باید جلو چشمم بشوره😂بعد اگه اینجوریه پس کلا گوشت رو نشوریم یعنی مشکلی نداره پس؟؟؟چون گفتین شستن میپرسم.

2728
عه؟؟من فکرمیکردم باید جلو چشمم بشوره😂بعد اگه اینجوریه پس کلا گوشت رو نشوریم یعنی مشکلی نداره پس؟؟؟چ ...

نمیشورن عشقم نمیشورن

یا چرخ گوشت بخرخودت چرخ کن

یا ازقصاب بخواه بشورتش چون قطعا نمیشورن

اره😑 مرغو میشوریم ولی گوشتو نه، کلا تو شهرمون همه اینجورین ن فقط خونواده ما

عزیزم گوشو اون قصاب دست بهش میزنه..تو کشتارگاه کم کم پنج شیش نفر دست بهش میزنن..رو میز قصاب خورد میشه..قصابیا مدام حشره کش میزنن به مغازشون تو تابستونا...وقتی میشوریم بخاطر الودگی هاشه.بشور بزار سبد ابش بره..فریز کن.ولی بعد فریز به هیچ وجه نشور

ن عزیزم میشورن وقتی گوسفندو ذبح کردن و پوستشو جدا کردن ب ی قلاب وصل میکنن و کاملا میشورن من دیدم

ما خودمون گوسقند میکشیم اگرداداشم گندکاری کنه وموبچسبه بهش یه آب میزنیم ولی برا قصابیا نمیشورن چون قصابا واردن مو واینا نمیچسبه

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
چرا خوب نیست؟!حرفتون حتما باید یه دلیل داشته باشه دیگه

عزیزم به خاطر اینکه وقتی شسته میشه اکثر موادمغذیش و ازدست میده و وقتی که میذارین وا بره با اون آبی که از گوشت خارج میشه دیگه کلا چیزی براش نمیمونه.البته این روشیه که همیشه اطرافیان من انجام میدن.

2738
عه؟؟من فکرمیکردم باید جلو چشمم بشوره😂بعد اگه اینجوریه پس کلا گوشت رو نشوریم یعنی مشکلی نداره پس؟؟؟چ ...

من گوشت چرخو نمیشورم

ولی گوشتی ک میخوام خورد کنم   میشورم (البتہ  ن اینکہ بیوفتم ب  جون گوشتا در حدی ک خوناش برہ) بعد میذارم تو سبد یکساعت بمونہ ابش ک خشک شد خورد میکنم بعدم فریز

منم براي آبگوشت تو زمستون ميخوام درست كنم اول ميزارم روي گاز 1 ساعتي ميپزه . همه چي هم بجز سيب زميني همون موقع توش ميريزم بعدش ميذارمش روي بخاري تا صبح . خيلي عالي ميشه . اشتباه شما اين بود كه ادويه هاي لازم و پياز رو بهش نزدي بعدش با آب سرد گذاشتي رو بخاري . الان هم مشكلي نيست يه بار گوشت بدون خاصيت بخور . آبشو بريز دور دوباره گوشت رو با پياز و ادويه و مخلفات بذار بپزه . اينم يه تجربه است 

نه مطمئنم شوخی میکنی خودت میدونی گوشت چرخ شده را نمیشه شست

نه شوخی نمیکته

منم خیلیارو دیدم

مثلا میخوان بگن ماخیلی تمیزیم گوشت چرخکرده رو میریزن تو ابکش میشورنش😷😷😷😷😷😷

تمییییز گند میزنی به گوشت اینجوری

اگه میخوای آبگوشتت خوب در بیاد مثل دیزی همون اول همه چیز رو توش بریز اگه هم دوست داری خوب گوشت و پیاز و ادویه رو تفت بده ولی من همه چیز رو خام با هم همون اول میندازم فقط باید لیمو عمانی رو حتما مغزش رو بندازی با پوست و هسته نندازی تلخ میشه 

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
ما خودمون گوسقند میکشیم اگرداداشم گندکاری کنه وموبچسبه بهش یه آب میزنیم ولی برا قصابیا نمیشورن چون ق ...

من ی بار دیدم ک پوستشو کندن وصل کردن ب قلاب وکامل با شیلنگ اب شستن گوشتو

ما اصلا گوشتو نمیشوریم و همچین مشکلیم پیش نمیاد، اصلا نمیذاریم اب ب گوشت بخوره

دقیقا

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2706