2733
2739
عنوان

آشتی

169 بازدید | 15 پست

سلام عزیزای دل خلاصه بگم نزدیک شش ماهه باخانواده شوهر قهریم از نظر اونا مقصر صددرصد منم از نظر خودم ۵۰ درصد خلاصه نرفتیم تااینکه بعد چندبار پیامک و زنگی ک زدم جواب ندادن مادرآقا دیشب بهش زنگ زد ولی حال منو نپرسید دلم گرفت چون من ب شوهرم اصرار کردم جوابشو بده داره زنگ میزنه خلاصه جاریهای دیگه ام خیلی ظاهرسازن و بااوناباهم زندگی میکنن ولی من احمقم ویه شهر دیگه ام نمیدونم چکار کنم که این گندی رو که بالا اومده پاک بشه و فراموش کنن و من بشم عروس خوبه خواهشا راهکار بدین توهین نکنین منم مث خواهرتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آشتی،،، محبت ،،، هر سری که میری براشون کادو بگیر.

میترسم بگن آدم شد کم محلش کردیم حساب کار دستش اومد از طرفی مادرشوهرم شدیدا کمبود محبت داره ولی نفرتش رو علنا ب من گفته ولی من قلبا دوسش دارم خدامیدونه ولی نمیدونم چ جوری این گند رو پاک کنم

میترسم بگن آدم شد کم محلش کردیم حساب کار دستش اومد از طرفی مادرشوهرم شدیدا کمبود محبت داره ولی نفرتش ...

یه مدت این کارا رو بدون چشمداشت از اونا انجام بده،،،، بعد قطع کن و عکس‌العملشون رو ببین.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
2740

باز خوبه شما خودت میگی ۵۰درصد مقصری. منا بگو که خانواده شوهر کلا مقصرن و من همیشه احترام و محبت بهشون کردم. حالا پسرشون به اصرار خودِ من رفت باهاشون آشتی کرد، اما اونا اصلا سراغی از من نمیگیرن. انقدر دلم شکسته که خدا میدونه

بیشتر توضیح میدی؟

حدود به سال فقط محبت کن، برا مناسبتای مختلف هدایای خوب بگیر، مخصوصا مادرشوهرت،،، وقتی خونشونی اجازه نده دست به سیاه و سفید بزنه،،، بگو هرکاری داری بهم بگو و فلان... 

یعنی خلاصه محبت زیاد بطوری که وابسطه به محبتت بشن.

اگه از طرفشون پاسخ شنیدی و اوناهم متقابل احترام و محبت گذاستن که به هدف رسیدی اگه نه،،، قطع کن و بیتفاوت باش یه مدت ببین چیکار میکنن.اگه اونا بازم بیتفاوت بودن و درصدد جبران محبتات بر نیومدن،، کلا بیتفاوتی در پیش بگیر.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
2706