1662
1605
عنوان

حس ششم

55 بازدید | 11 پست

پس من کی مامان میشم خسته شدم اینماه هم هیچ دارویی نخوردم و علامتی از تخمک گذاری ندارم خسته شدم خدا بدادم برس دیگ یکی ک حس ششم داره بگه بهم لطفاااا

همه دنیام همسرم 💙💜جونم مامانم🌸عمرم بابام😘قلبم داد‌اش و ابجیم💝💝💝خدایا حکمتتو شکــــــــــر 

پس کی غم و غصه های ما تموم میشه ؟ چرا داداشم رفت ؟😭

بعد از بیست سال زندگی کردن این رو خیلی خیلی خوب یاد گرفتم که افتادن و شکست خوردن، ناامید شدن و توی سیاهی فرو رفتن بخش جدایی ناپذیری از زندگیه، ولی توی سیاهی موندن، نه عقلانیه، نه شایسته‌ی وجود آدمه! پس باکی نداشته باش از شکست خوردن و افتادن، باکی نداشته باش از سنگ‌اندازی دوست و غریبه. هر جا کم آوردی غر بزن، گریه کن، داد بزن ولی آخرش بدون باید دوباره روی پاهات وایسی و قوی‌تر از قبل به راهت ادامه بدی... باید گذشتن رو یاد بگیری! از آدما گذشتن، از اتفاقات گذشتن، از زمان‌ها گذشتن. باید یاد بگیری یه اصل و یه هدف وجود داره که امکان نداره ناامیدت کنه، بقیه اتفاقا و آدما و احساساتی که سرخورده‌ات می‌کنن ، نتیجه‌ی سرابی هستن که خودت با تصورات ذهنی غیرواقعیت ازشون ساختی! باید ازشون بگذری، باید ازشون سبقت بگیری. باید اونقدر سرخورده بشی تا یاد بگیری نگاه محدودت رو از چند قدمیت دورتر ببری...🍃 این روزها همچنان در برابر سخت‌تر شدن و دردناک‌تر شدن زندگی، سعی در قوی‌تر شدن و پرروتر شدن دارم تا ثابت کنم من آدمِ کم آوردن نیستم :) داشتم یه پادکست جدید گوش می‌دادم که قراره توی هر قسمتش راجع به آدمایی که با یه چالشی روبرو شدن صحبت کنه. برنامه‌ی اولش درباره‌ی برزو بود. پسری که توی ۴ سالگی به خاطر تزریق واکسنِ تاریخ گذشته، مبتلا به بیماری گیلن‌باره می‌شه و چند سال بعد هم دکترها مرگ زودهنگامش رو بهش اطلاع می‌دن! قسمت جالب ماجرا برای من نحوه برخورد برزو با این بیماری‌ها و عواقبشون بود! و حرف جالبی که زد : «نمیدونم چرا ولی اصلا ناراحت نبودم، به هیچ عنوان! به خودم گفتم کارایی که قراره تو هفتاد سال بکنم رو تو ۴۰ سال میکنم.اصلا بعد از اون خبر بود که کلی اتفاقای باحال واسم افتاد» نگرش قشنگش در برابر اتفاقی که باهاش رودررو شده شدیدا من رو تحت تاثیر قرار داد! این روزها هر چند تلخه، هر چند کم و بیش تو جنبه‌های زیادی از زندگی اشتباه کردم و شکست خوردم و سرخورده شدم، هر چند نامهربونیای زیادی از کسایی که دوستم می‌دونستمشون دیدم، هر چند توی محیطی هستم که پارتی‌ و پول اولویت اول تمام مدیراشه. این روز ها هر چند تا آستانه ی شکستن خمیده شدم! ولی اتفاقات و داستانای زیادی سر راهم قرار گرفت تا یادم بندازه نباید کم بیارم! 🍃

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1660
توکل بہ خدا کن منم برات یہ نادعلی میخونم

خیلی خسته شدم...چکار کنم.بهم نگاه کنه....نادعلی برای چی خوبه

همه دنیام همسرم 💙💜جونم مامانم🌸عمرم بابام😘قلبم داد‌اش و ابجیم💝💝💝خدایا حکمتتو شکــــــــــر 

منم همینجوری بودم... الان دو ماه بود که بیخیال شده بودم خسته شده بودم از دکتر رفتن... این ماه شش روز عقب انداختم بیبی چک زدم مثبت شد... تو هم بیخیال باش

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم همینجوری بودم... الان دو ماه بود که بیخیال شده بودم خسته شده بودم از دکتر رفتن... این ماه شش روز ...

نسبت ب هرماه خیلی بیخسال ترم...خدا بهت ببخشه عزیزم...سالم باشین ایشالله....من ماه قبل دکترم گفت ویتامین دیم ۱۵بود پایینه و تیروئیدمم ۲.۱۷بود گفت برا بارداری باید بیاد زیر ۲بهم قرص داد

8
😐 ای بابا من.همیشه کشداره،  عزیزم ان شاالله به زودی باردار شی یه بچه صالح و سالم

فداتشم عزیزم ممنونم