2737
2739
عنوان

مرمری ام گند زدم 😭ادمو سگ بگیره جو نگیره😟+عکس😓

| مشاهده متن کامل بحث + 26313 بازدید | 508 پست
از دراومد تو 😁😁😁😍بعده دیدن پسرم 😐شد😑شد😳شد😱شد بعدم گفت مریمممم این چرا این شکلیه😠 منم در یک ...

وای خدایا از دست تو کلی خندیدم باز خوبه رادمهر لو نداده😂😂

توی هرتاپیکی که نظر میدم نظرم صرفا در جواب استارتره لطفا شمایی ک مخالفی یا خوشت نمیاد ریپلای نکن من حوصله بحث ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدایا از دست تو کلی خندیدم باز خوبه رادمهر لو نداده😂😂

ن هنوز خیلی کوچیکه نمیفهمه دوسال و ۷ملاهشه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ن هنوز خیلی کوچیکه نمیفهمه دوسال و ۷ملاهشه

کی میشه رایانم بشه دوسال و هفت ماهش

توی هرتاپیکی که نظر میدم نظرم صرفا در جواب استارتره لطفا شمایی ک مخالفی یا خوشت نمیاد ریپلای نکن من حوصله بحث ندارم
2728
از دراومد تو 😁😁😁😍بعده دیدن پسرم 😐شد😑شد😳شد😱شد بعدم گفت مریمممم این چرا این شکلیه😠 منم در یک ...

بالاخره اون پسر یه روزی تو رو لو میده 😅😂

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
 بالاخره اون پسر یه روزی تو رو لو میده 😅😂

😁😁😁😁😁هنوز خیلی کوچیکه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
😁😁😁😁😁هنوز خیلی کوچیکه

واقعا چطوری لوت نداد؟ 

من بچه هام دوسالشون نشده هنو یه هفتع مونده 

تا پدرشون از در میاد تو همه ی آمار  روز  رو میدن 😑😑😑

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2740
واقعا چطوری لوت نداد؟  من بچه هام دوسالشون نشده هنو یه هفتع مونده  تا پدرشون از در میاد ...

امار ک میده رفتیم اینجا و اونجا این زنگ زدو اون زنگ زد دیگه متوجه حرفای ما نبود که چی میگیم 

تو باید ارایشگر بشی    استعداد عجیبی داری

😁😁😁😁😁

مرمری حلال کن با شوهرم خیلیییی خندیدیم.

تنهاااا راهش آرایشگاهه که از این مدل جدیدا که اومده بزنه همینا که دورتا دور سر رو کچل میکنن

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
دخترررررر بیا بگو چیکار کردی؟ بچه رو بردی ارایشگاه؟؟

هنوز که راضی نشده بیاد

ایناروسی تردد میکنه

تا یلدا باید راضیش کنم😓

خ باحالی

خوبه بچه لو نداد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙